A048 – drevenica v Liptovskom Michale pri Bešeňovej

Poloha:   drevenica v obci Liptovský Michal, iba 2 km od Vodný park Bešeňová a 7 km od Aquaparku Tatralandia.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 12 osôb (12 stálych lôžok). K dispozícii sú štyri samostatné apartmány. Každý apartmán obsahuje kompletne vybavenú kuchynskú časť a vlastné sociálne zariadenie. Apartmány na prízemí majú samostatný vchod.

Ubytovanie v drevenici je možné objednať po jednotlivých apartmánoch, alebo je možné drevenicu prenajať ako celok.

Cenník prenájmu drevenice:    ceny sú uvedené vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 11-15 € / osoba na noc, pobyty na 7 nocí.
  • zimná sezóna: 11-15 € / osoba na noc
  • Veľká noc: 170,00 € / drevenica na noc, min. 3 noci
  • Vianoce: dohodou, min. 4 noci
  • Silvester: dohodou

Rekreačný poplatok obci 0,30 € na osobu za 1 noc ubytovania.
Doplatok za palivové drevo 5 €.
Domáci štvornohý miláčik povolený za poplatok 2 € na deň.
Deti do 5 rokov majú nárok na zľavu.

Interiér:
PRÍZEMIE: dva štvorlôžkové apartmány. Každý apartmán má samostatný vchod. Súčasťou každého apartmánu je obytná spoločenská miestnosť s dvoma lôžkami (teplovzdušný krb, FTV) a kuchynskou časťou (chladnička, sporák, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad, príbory, poháre, hrnce), izba s dvoma lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC, vonkajšie posedenie s grilom (rozloženie miestností v červenom apartmáne a modrom apartmáne na prízemí).

1. PODLAŽIE: dva dvojlôžkové apartmány. Oba apartmány majú možnosť jednej prístelky. Každý apartmán má samostatný vchod. Súčasťou každého apartmánu je obytná spoločenská miestnosť s dvoma lôžkami (FTV) a kuchynskou časťou (chladnička, sporák, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad, príbory, poháre, hrnce), kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC, loggia s posedením (rozloženie miestností v zelenom apartmáne a oranžovom apartmáne na poschodí). Z apartmánových izieb je východ na loggiu s možnosťou posedenia.

Exteriér:   veľký oplotený pozemok (stará záhrada), časť plochy je spevnená na parkovanie. Vonkajšie posedenie v záhrade, gril, ohnisko, kotlík na guláš, drevo. Parkovanie osobných automobilov pri drevenici vo dvore.

Infraštruktúra:   reštaurácia 1 km, obchod 300 m, pohostinstvo 300 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 300 m, vlak (Ružomberok) 10 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922