O NÁS

Vážení klienti a Vážení ubytovatelia,

dovolíme si Vám oboznámiť s činnosťou portálu SlovenskaDovolenka.sk, ktorý sa zameriava na sprostredkovanie nájmu rekreačných nehnuteľností a je prevádzkovaný spoločnosťou Clara Services, s. r. o.

Jedným z cieľov portálu SlovenskaDovolenka.sk je poskytnúť záujemcom o prenájom rekreačnej nehnuteľnosti (chata, chalupa, drevenica, ubytovanie v súkromí, apartmán alebo rekreačný dom) možnosť nájsť vhodné a cenovo prístupné ubytovanie vo všetkých lokalitách Slovenska.

Zámerom portálu je tiež umožniť majiteľom rekreačných zariadení vyplniť ich voľné kapacity za presne stanovených, obojstranne jasných a výhodných podmienok.

V prípade, že ste majiteľom chaty, chalupy, alebo drevenice a máte záujem o nadviazanie spolupráce s portálom SlovenskaDovolenka.sk, pozrite si prosím informácie pre ubytovateľov.

Našou víziou je dosiahnutie spokojnosti všetkých Zákazníkov, pričom si uvedomujeme, že Zákazníkmi sú tak záujemci o prenájom ako i ubytovatelia či iní majitelia rekreačných zariadení.

Spoločnosť Clara Services, s. r. o. sa prostedníctvom portálu SlovenskaDovolenka.sk zaoberá sprostredkovaním nájmu rekreačných nehnuteľností (realitná činnosť).

Spoločnosť Clara Services, s. r. o. nevykonáva činnosti cestovnej kancelárie ani cestovnej agentúry podľa Zákona 281/2001 Z.z. o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922