O NÁS

Vážení klienti a Vážení ubytovatelia,

dovolíme si Vám oboznámiť s činnosťou Agentúry HolidayREAL, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie nájmu rekreačných nehnuteľností (realitná činnosť).

Jedným z cieľov Agentúry HolidayREAL (AH) je poskytnúť záujemcom o prenájom rekreačnej nehnuteľnosti (chata, chalupa, drevenica, ubytovanie v súkromí, apartmán alebo rekreačný dom) možnosť nájsť vhodné a cenovo prístupné ubytovanie vo všetkých lokalitách Slovenska.

Zámerom AH je tiež umožniť majiteľom rekreačných zariadení vyplniť ich voľné kapacity za presne stanovených, obojstranne jasných a výhodných podmienok.

V prípade, že ste majiteľom chaty, chalupy, alebo drevenice a máte záujem o nadviazanie spolupráce s AH, pozrite si informácie pre ubytovateľov.

Našou víziou je dosiahnutie spokojnosti všetkých Zákazníkov, pričom si uvedomujeme, že Zákazníkmi sú tak záujemci o prenájom ako i ubytovatelia či iní majitelia rekreačných zariadení.

Agentúra HolidayREAL nevykonáva činnosti cestovnej kancelárie ani cestovnej agentúry podľa Zákona 281/2001 Z.z. o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2022
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922