PRE UBYTOVATEĽOV

Vážení ubytovatelia a majitelia rekreačných nehnuteľností,

ponúkame Vám spoluprácu pri obsadzovaní voľných termínov Vašej chaty, chalupy alebo drevenice.

Na výber sú tri možnosti:

  • Provízny predaj.
  • Poskytovanie kontaktu na ubytovateľa.
  • Reklama.

Ak máte akékoľvek otázky naváhajte nás kontaktovať emailom na kontakt@slovenskadovolenka.sk alebo telefonicky na čísle 0902 406 922.

Ďakujeme za Váš záujem o spoluprácu s Agentúrou HolidayREAL.

PROVÍZNY PREDAJ

Celá činnosť Agentúry HolidayREAL je pre Vás ZADARMO. Nepožadujeme výhradné zastúpenie a rešpektujeme Vaše doterajšie záväzky.

Zaradenie Vášho ubytovacieho zariadenia do elektronického katalógu je BEZPLATNÉ.

Všetky dôležité organizačné, platobné a stornovacie podmienky sú uvedené vo Všeobecných podmienkach.

POSKYTOVANIE KONTAKTU NA UBYTOVATEĽA

Niektorí klienti uprednostňujú priamu komunikáciu s majiteľom ubytovacieho zariadenia a preto umožňujeme ubytovateľom BEZPLATNE zaradiť ubytovacie zariadenie do elektronického katalógu s uvedením ich kontaktných informácií.

Objednávka ubytovania vyplnená klientom bude poslaná emailom priamo ubytovateľovi a klientovi sa zobrazia Vaše kontaktné údaje. Následná komunikácia medzi Vami a klientom prebieha napriamo bez zásahu Agentúry HolidayREAL.

V prípade zrealizovanej objednávky ubytovateľ vyplatí Agentúre HolidayREAL jednorazovú odmenu, ktorej výška je dohodnutá individuálne.

Agentúra HolidayREAL si vyhradzuje právo rozhodnúť o zaradení alebo nezaradení ubytovacieho zariadenia do elektronického katalógu.

REKLAMA UBYTOVACIEHO ZARIADENIA

Ubytovatelia môžu požiadať Agentúru HolidayREAL, aby ich chata mala v elektronickom katalógu zverejnené kontaktné informácie pre všetkých klientov bez potreby vyplniť objednávku.

Takáto prezentácie ubytovacieho zariadenia je spoplatnené sumou 50 € na 1 rok. Komunikácia medzi ubytovateľom a klientom prebieha napriamo a Agentúra HolidayREAL do nej nevstupuje. Ubytovateľovi nie sú účtované žiadne ďalšie poplatky.

V cene 50 € na 1 rok je zahrnuté vytvorenie prezentácie ubytovacieho zariadenia, zaradenie do katalógu na portáli www.SlovenskaDovolenka.sk ako aj pravidelná aktualizácia obsadenosti a úprava prezentácie pri vykonaní zmien v ubytovacom zariadení.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2022
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922