PRE UBYTOVATEĽOV

Vážení ubytovatelia a majitelia rekreačných nehnuteľností,

ponúkame Vám spoluprácu pri obsadzovaní voľných termínov Vašej chaty, chalupy alebo drevenice.

Na výber sú tri možnosti:

  • Provízny predaj.
  • Poskytovanie kontaktu na ubytovateľa.
  • Reklama.

Ak máte akékoľvek otázky naváhajte nás kontaktovať emailom na kontakt@slovenskadovolenka.sk alebo telefonicky na čísle 0902 406 922.

Ďakujeme za Váš záujem o spoluprácu s portálom SlovenskaDovolenka.sk.

PROVÍZNY PREDAJ

Celá činnosť portálu SlovenskaDovolenka.sk je pre Vás ZADARMO. Nepožadujeme výhradné zastúpenie a rešpektujeme Vaše doterajšie záväzky.

Vytvoríme Vám prezentáciu ubytovacieho zariadenia a jej zaradenie do elektronického katalógu je BEZPLATNÉ.

Všetky dôležité organizačné, platobné a stornovacie podmienky sú uvedené vo Všeobecných podmienkach a v na stránke Ako si prenajať chatu.

REKLAMA UBYTOVACIEHO ZARIADENIA

Ubytovatelia môžu požiadať portál SlovenskaDovolenka.sk, aby ich chata mala v elektronickom katalógu zverejnené kontaktné informácie pre všetkých klientov bez potreby vyplniť objednávku.

Takáto prezentácie ubytovacieho zariadenia je spoplatnené sumou 50 € na 1 rok. Komunikácia medzi ubytovateľom a klientom prebieha napriamo a portál SlovenskaDovolenka.sk do nej nevstupuje. Ubytovateľovi nie sú účtované žiadne ďalšie poplatky.

V cene 50 € na 1 rok je zahrnuté vytvorenie prezentácie ubytovacieho zariadenia a jej zaradenie do katalógu na portáli SlovenskaDovolenka.sk ako aj pravidelná aktualizácia obsadenosti a úprava prezentácie pri vykonaní zmien v ubytovacom zariadení.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922