A102 – chata na okraji obce Mlynčeky neďaleko Vysokých Tatier, Pienin a Slovenského raja

Poloha:   chata/rekreačný dom na okraji obce Mlynčeky v okrese Kežmarok (región Spiš) neďaleko Vysokých Tatier, Belianskych Tatier, Pienin a Slovenského raja.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 10 osôb (10 stálych lôžok + 2 prístelky pre deti). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 5 izieb, kompletne zariadená kuchyňa a 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Chata má ústredné plynové vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia chalupy je SAT-TV, rádio a WiFi pripojenie na internet (v cene ubytovania). K dispozícii je terasa.

Cenník:    ceny sú uvedené za objekt na jednu noc vrátane spotreby energie:

  • letná sezóna: 120,00 € / chata na noc, min. 4 noci.
  • zimná sezóna: 130,00 € / chata na noc, 4 noci.
  • mimosezóna: 130,00 € / chata na noc, min. 3 noci.
  • Silvester pobyt  : 230,00 € / chata na noc, min. 5 nocí.
  • Vianoce a Veľká noc: dohodou.


Drevo do krbu 1x v cene, pri požiadavke na viac sa hradí samostatne na základe dohody s majiteľom.
Vratná kaucia 100 € (hradí sa pri nástupe na pobyt a bude vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).
Domáci miláčik povolený za poplatok 3 € na deň.
Nástup na pobyt začína medzi 14:00 a 19:00 v deň nástupu a pobyt končí do 10:00 v deň odchodu.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom a SAT-TV, kompletne zariadená kuchyňa (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, kávovar, chladnička), dve 2-lôžkové izby, 1 x 3-lôžková izba (manželská posteľ a samostatné lôžko ), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba, 3-lôžková izby (manželská posteľ + samostatné lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím. Terasa s dreveným posedením.

Exteriér:   otvorený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, ohnisko s posedením, gril, kotlík na guláš, záhradný nábytok. Parkovanie osobných automobilov pri chate na otvorenom pozemku. 100m od pozemku je jazero, kde sa v zimnej sezóne dá korčuľovať.

Infraštruktúra:   obchod (potraviny) 300 m, reštaurácia 100 m, zastávka autobusu 100 m (Mlynčeky), vlak 5 km (Kežmarok).

Najdôležitejšie zaujímavosti okolia: mesto Kežmarok – 7 km (mestský hrad Kežmarok, veľa historických pamiatok), termálne kúpalisko Thermal Park Vrbov – 13 km, golfový rezort Black Stort – Veľká Lomnica – 15 km (27 jamkové golfové ihrisko), aquapark Aquacity Poprad – 19 km (termálne kúpalisko, tobogány, množstvo vodných atrakcií), mesto Poprad – 21 km.

Podrobnejšie infrmácie o rekreačných možnostiach nájdete na stránke obce Mlynčeky.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922