A258 – rekreačný dom pri priehrade Nitrianske Rudno

Poloha:   rekreačný dom na okraji obce bezprostredne pri priehrade Nitrianske Rudno v obci Kostolná Ves v okrese Prievidza. Pozemok na ktorom je umiestnený rekreačný dom vedie priamo k priehrade a poskytuje vynikajúce možnosti pre rybolov a člnkovanie (zapožičanie kanoe je v cene ubytovania).

Popis:   celoročné ubytovanie v rekreačnom dome pre 10 osôb (9 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je obytná spoločenská miestnosť, 2 izby, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa, samostatné WC.

Rekreačný dom je určený iba pre hostí. Súčasťou zariadenia ubytovania je SAT-FTV a rádio. Rekreačný dom je vykurovaný krbovými kachľami v spoločenskej miestnosti a plynovými gamatkami. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (plynový ohrievač s objemom 140 litrov).

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:

  • letná sezóna: 13,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 13,00 €/ osoba na noc
  • mimosezóna: 13,00 € / osoba na noc
  • pobyty na 1 noc v mimosezóne: 16,50 € / osoba na noc
  • Silvester a Veľká noc: 16,50 € / osoba na noc, min. 6 osôb.

Minimálny počet plne platiacich ubytovaných osôb je 5. Deti do 15 rokov: 10,00 € / osoba na noc
Spotrebované energie sa platia samostatne.
Rekreačný poplatok obci 1,00 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 2,00 € na deň.

Interiér:   obytná spoločenská miestnosť s krbovými kachľami (1 x manželské lôžko, 1 x rozkladací gauč ako dvojlôžko), 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko a možná prístelka), 2-lôžková izba (1 x poschodová posteľ), kuchyňa s jedálenským stolom (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom, mraznička), kúpeľňa s umývadlom a vaňou, samostatné WC, špajza, predsieň.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom vedúcim bezprostredne k priehrade, terasa, zastrešené posedenie s vonkajším krbom, ohnisko, gril. Parkovanie pre 2 autá pri rekreačnom dome aj v zimnom období (majiteľ odporúča snehové reťaze).

Infraštruktúra:   reštaurácia 300 m, obchod 100 m, pohostinstvo 100 m, pošta 1 km, zastávka autobusu 120 m, vlak (Nováky) 10 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922