A006 – Chata v chatovej osade pri obci Skalité na Kysuciach

Poloha:   chata na okraji lesa v chatovej osade pri obci Skalité, časť Serafínov, na Kysuciach. Chata je situovaná blízko hranice s Poľskom.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 8 osôb (7 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je veľká spoločenská miestnosť s krbom a kompletne vybavenou kuchynskou časťou, 2 izby, kúpeľňa s WC, samostatné WC a sauna.

Chata má centrálne vykurovanie (s tepelným čerpadlom), dokurovanie je zabezpečené teplovodným krbom. Teplá a studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (bojler 3000 litrov, ohrev teplej vody tepelným čerpadlom). Súčasťou vybavenia chaty SAT-TV, rádio, CD prehrávač, práčka a kúpacia kaďa s ohrevom na tuhé palivo.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:

  • letná sezóna: 130 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 130 € / chata na noc
  • mimosezóna: 130 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 200 € / chata na noc, min 4 noci.

Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na 1 noc ubytovania.
Domáci miláčik povolený za cenu 3 € na deň.
Sauna za poplatok (je diaľkovo riadená majiteľom).
Vratná kaucia 150 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť (teplovodný krb, biliard, rozťahovací gauč ako prístelka pre 1 osobu) prepojená s kompletne zariadenou kuchynskou časťou (plynový sporák s rúrou, mikrovlnka, umývačka riadu, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou), sociálne zariadenie s veľkou sprchou, WC a saunou (fínska, parná alebo infrasauna).

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (skriňa, komoda), 3-lôžková izba (2 x komoda, sprcha), samostatné WC s bidetom. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo, zatrávnená plocha a čiastočne oplotený pozemok (živý plot a gabiony), gril so zastrešeným záhradným posedením, záhradný nábytok, kúpacia kaďa.

Parkovanie pre 5 osobných automobilov pri chate.

Infraštruktúra:   obchod 350 m, reštaurácia 300 m, pošta 3 km, zastávka autobusu 1,5 km, vlak 1,5 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922