A100 – drevenica s bazénom v Oščadnici na Kysuciach

Poloha:   štýlová drevenica s bazénom v tichom prostredí obce Oščadnica na Kysuciach v srdci Kysuckých Beskýd.

Popis:   drevenica po kompletnej rekonštrukcii s dvoma samostatnými ubytovacím časťami s vlastnými vchodmi. Ubytovacia časť 1 poskytuje ubytovanie pre 11 osôb (10 stálych lôžok + 1 prístelka), ubytovacia časť 2 je pre 13 osôb (9 stálych lôžok + 4 prístelky). Ubytovacie časti sa prenajímajú samostatne. Hosťom je k dispozícii lyžiareň so sušičom lyžiarok, stolný tenis a šípky.

Drevenica má ústredné plynové vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom v každej ubytovacej časti. Súčasťou vybavenia drevenice je bazéen, CABLE-TV, CD a DVD. V drevenici je zakázané fajčiť a domáci miláčik nie je povolený.

Cenník:    ceny sú orientačné, uvedené za osobu na jednu noc a určuje ich majiteľ individuálne podľa dohody o počte osôb, veku detí atď :

  • letná sezóna: od 14,30 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: od 15,95 € / osoba na noc
  • mimosezóna: od 14,30 € / osoba na noc
  • Silvester – ubytovacia časť 1: dohodou
  • Silvester – ubytovacia časť 2: dohodou

Minimálny počet ubytovaných osôb v jednej časti je 8.
Rekreačný poplatok obci 0,70 € na osobu a deň.
Drevo do krbu za poplatok u majitela.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko – 5,00 €.
Vratná kaucia 300 € (bude vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
UBYTOVACIA ČASŤ 1: na prízemí je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a jedálenskou časťou, 2-lôžková izba, kompletne vybavená kuchyňa (plynová varná platňa, elektrická rúra, mikrovlnka, rýchlovarné kanvica, chladnička, LCD TV, CD prehrávač) a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V hornom podlaží sa nachádza 3-lôžková a 5-lôžková izba, každá s vlastným WC a sprchovacím kútom. Izby sú vybavené TV a DVD prehrávačom.

UBYTOVACIA ČASŤ 2: na prízemí je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a jedálenskou časťou, kompletne vybavená kuchyňa (plynová varná platňa, elektrická rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, LCD TV, CD prehrávač), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V hornom podlaží sa nachádza 4-lôžková izba, 5-lôžková izba, spoločenská miestnosť s TV a DVD prehrávačom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, bazén, záhradný krb, ohnisko s posedením, detské ihrisko so šmýkačkou a hojdačkami. Parkovanie pre 4 osobné automobily pri drevenici, ostatné vo vzdialenosti 50 m.

Infraštruktúra:   obchod 230 m, reštaurácia 450 m, pohostinstvo 250 m, pošta 300 m, zastávka autobusu 50 m, vlak 3 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922