Vodný park Bešeňová

Vodný park Bešeňová sa nachádza v liptovskej obci Bešeňová, v okrese Ružomberok.

Vodný park Bešeňová je vodný raj s celoročnou prevádzkou. Jeho súčasťou sú vonkajšie termálne bazény, vonkajšie bazény s čírou vodou, vnútorné bazény, wellness a spa, masáže, fitness, detský kútik a adrenalínová zóna. Termálna voda, ktorá zásobuje bazény, vyviera z hĺbky 1987 metrov a dosahuje teplotou 60,5 stupňov Celzia.

K dispozícii je 8 vonkajších bazénov s termálnou vodou (z toho 7 celoročne), kde teplota vody dosahuje od 29 do 36 stupňov Celzia. Bazény sú vhodé pre všetky vekové kategórie návštevníkov. Počas letného obdobia je v prevádzke aj 5 vonkajších bazénov s čírou vodou, ktorá je ohrievaná na 24 až 37 stupňov Celzia. Súčasťou vodného raja sú aj 3 vonkajšie tobogány.

Vo vnútornej časti vodného parku sa nachádza plavecký bazén s chrličmi vody, vnútorný tobogán, relaxačný bazén s podvodnými lavicami a masážnymi tryskami a detský bazén so šmýkačkou, vodným hríbom a ježkom.

Geotermálna voda, ktorá je využívaná pre prevádzku vodného parku má priaznivé účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo a pozitívne vplýva aj na ľudskú psychiku.

Súčasťou areálu vodného Vodného parku Bešeňová sú reštaurácie, bary a rýchloobčerstvovacie bufety. Vodný park je otvorený celoročne, zvyčajne od 10:00 do 21:00. Otváracie hodiny jednotlivých sekcií sa môžu líšiť. Areál býva využívaný aj pre firemné akcie a preto o prevádzke jednotlivých častí vodného raja je potrebné sa vopred informovať.

Vodný park Bešeňová
Vodný park Bešeňová
SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922