A063 – chalupa na polosamote v Zázrivej na Orave

Poloha:   chalupa na polosamote v horskej osade obce Zázrivá v Malej Fatre na Orave. Chalupa je určená iba pre hostí.

Popis:   celoročné ubytovanie v chalupe pre 8 osôb (8 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská izba s kuchynským a jedálenským kútom, 2 izby, kúpeľňa s WC.

Chalupa je vykurovaná kachľovou pecou a elektrickými radiátormi. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 120 litrov). Súčasťou zariadenia chalupy je FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc:

  • 1 až 5 osôb: 66,00 € / chalupa na noc
  • 6 až 8 osôb: 88,00 € / chalupa na noc
  • Veľkonočný pobyt: dohodou
  • Silvester: 660,00 € / chalupa na pobyt.

Spotrebovaná el. energia sa platí samostatne.
Daň z ubytovania 0,50 € za osobu na deň.
Domáce zviera povolené za poplatok 5,00 € /noc .

Interiér:   spoločenská miestnosť s jedálenskou a kuchynskou časťou (kachľová pec, FTV, sporák na tuhé palivo, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), 4-lôžková izba (1 x poschodová posteľ, 1x rozťahovací gauč pre 2 osoby), 4-lôžková izba (manželské lôžko, poschodová posteľ), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   voľné priestranstvo, pergola s posedením, ohnisko, gril, drevený záhradný nábytok. Parkovanie automobilov pri chalupe, pri väčšom množstve snehu vo vzdialenosti 300 m od chalupy. V zimnom období sú nevyhnutné snehové reťaze.

Infraštruktúra:   obchod 1 km, reštaurácia 3 km, pohostinstvo 5 km, pošta 5 km, zastávka autobusu 1 km, vlak (Párnica) 10 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922