A245 – chata na brehu vodnej nádrže Ružín pri Margecanoch

Poloha:   chata na brehu vodnej nádrže Ružín na rieke Hornád pri Margecanoch.

Popis:   celoročné ubytovanie v nadštandardne zariadenej dvojpodlažnej chate pre 16 osôb (15 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a jedálenskou časťou, 6 izieb s vlastnou kúpeľňou, kompletne zariadená kuchyňa, knižnica so zónou na sledovanie TV a detský kútik.

Chata má centrálne vykurovanie. Súčasťou zariadenia chaty je 2 x SAT-FTV, DVD, WiFi pripojenie na internet (v cene ubytovania), šípky a spoločenské hry.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc:

  • prvá noc 330,00 € / chata, každá ďalšia noc 110,00 € / chata
  • Vianoce (23.12. – 27.12.): 439,00 € / chata
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne (cca 15 € na deň).
Výrazné mimosezónne zľavy.
Výrazné zľavy pre menšie skupiny.
Vodné lyžovanie, alebo vyhliadková plavba: 60,00 € za hodinu.

Interiér:
PRÍZEMIE: komfortná spoločenská miestnosť s jedálenskou časťou (80 m2, teplovzdušný krb), oddlelená zóna na sledovanie TV a knižnica, detský kútik, kompletne zariadená kuchyňa (plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, umývačka riadu, práčka, mixér, odšťavovač, fritovací hrniec).

Ubytovacia časť je situovaná v novej prístavbe a pozostáva z 3-lôžkovej izby a 2-lôžkovej izby. Obe izby majú samostatnú kúpeľňu s WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba, 2×2-lôžková izba, 2-lôžková izba s detskou prístelkou. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC umiestnenú na prízemí chaty. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   chata je situovaná na brehu vodnej nádrže Ružin. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii kanoe a čln, oplotené ihrisko na loptové hry a tenis, vonkajšie ohnisko s posedením, vybavenie na grilovanie a varenie gulášu, detské pieskovisko, šmýkačka, hojdačka, trampolína.

Parkovanie osobných automobilov pri chate (za závorou).

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922