Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia je celoročne otvorený zábavný vodný park situovaný 4 km severozápadne od centra okresného mesta Liptovský Mikuláš na Liptove v Nízkych Tatrách. Je súčasťou Tatralandia Holiday Resortu, ktorého súčasťou je aj ubytovací rezort.

Počas letného obdobia je k dispozícii 14 bazénov a 28 tobogánov a iných vodných atrakcií pre všetky vekové kategórie návštevníkov. V zimnom období je prevádzkovaných 9 bazénov s termálnou vodou do 36 stupňov Celzia a 7 tobogánov. Súčasťou areálu je saunový svet a wellness centrum. Občerstvenie a stravovanie je zabezpečené v niekoľkých reštauráciach, baroch a vonkajších rýchloobčerstvovacích bufetoch.

Pre prevádzku Aquaparku Tatralandia je využívaný zdroj termálnej vody z hĺbky až 2500 metrov s teplotou 60,7 stupňov Celzia s priaznivými účinkami na pohybové ústrojenstvo a dýchaciu sústavu.

Aquapark Tatralandia je otvorený celoročne, zvyčajne od 10:00 do 21:00. Pred jeho návštevou je potrebné sa informovať o aktuálnom stave prevádzkovaných atrakcií, nakoľko nie všetky sú prevádzkované celoročne a niektoré z nich sú využívané aj pre súkromné účely a firemné akcie.

Aquapark Tatralandia
Aquapark Tatralandia
SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922