A210 – chata v Bobrovníku na Liptove pri Liptovskej Mare

Poloha:   chata pri lese na okraji obce Bobrovník na Liptove iba 900 metrov od priehrady Liptovská Mara. Z chaty je výhľad na Liptovskú Maru, Nízke Tatry a Vysoké Tatry.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 20 osôb ( max. 20 osôb vrátane detí ). K dispozícii je spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou, 3 izby, kúpeľňa s WC a 2 apartmány na 1. podlaží s vlastným sociálnym zariadením.

Chata má elektrické podlahové vykurovanie, dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 150,00 € / chata na noc, 5 a viac nocí
  • zimná sezóna: 180,00 € / chata na noc, 5 a viac nocí
  • mimosezóna: dohodou
  • Veľká noc, Vianoce: 250,00 € / chata na noc, min. 3 noci.
  • víkendové pobyty : 200,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 1600,00 € / chata na pobyt.

Rekreačný poplatok obci 1,00 € za osobu nad 18r. na deň.
Ubytovanie domáceho štvornohého miláčika v chate nie je povolené.
V chate sa nefajčí.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou (kožená sedacia súprava, SAT-FTV, barový pult, jedálenský stôl, elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), tri 4-lôžkové izby, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Jedna izba má východ na terasu.

1. PODLAŽIE: na poschodí sa nachádzajú dva apartmány.
Apartmán č. 1: dve 3-lôžkové izby, spoločenská miestnosť (SAT-FTV), kuchynka, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

Apartmán č. 2: 2-lôžková izba, spoločenská miestnosť (SAT-FTV, stolný futbal, elektronické šípky), kuchynka, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, balkón. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   terasa, ohnisko s posedením, záhradný krb, gril. Parkovanie pre 8 automobilov pri chate aj v zimnom období. Pri väčšom množstve snehu sú odporúčané snehové reťaze.

Infraštruktúra:   reštaurácia 2 km, obchod 2 km, pohostinstvo 2 km, zastávka autobusu 800 m, vlak (Ružomberok) 13 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922