A027 – ubytovanie vo vile v Bobrovníku na brehu Liptovskej Mary

Poloha:   ubytovanie vo vile na brehu priehrady Liptovská Mara na okraji obce BobrovníkNízkych Tatrách. Ubytovanie v tejto vile je ideálne pre milovníkov vodných športov a rybárstva.

Popis:   dve samostatné ubytovacie časti so samostatným vchodom. Obe časti chaty majú spoločný balkón a terasu s posedením a grilom. Každá časť má spoločenskú miestnosť s krbom, kuchyňu s jedálenským stolom, 4 spálne a dve kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. Ubytovacie časti je možné prepojiť.

Ubytovacie časti sú vykurované teplovzdušným krbom, dokurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi. pripojenie na internet je zabezpečené prostredníctvom WiFi.

Vo vile sa nachádza aj apartmán pre 2 osoby a 1 dieťa so samostatným vchodom a malou terasou. V apartmáne je kompletne vybavená kuchyňa a sociálne zariadenie. Apartmán je vykurovaný krbovou pieckou.

Cenník pre ubytovacie časti:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:

  • letná sezóna: 15,40 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 15,40 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 13,20 € / osoba na noc

Minimálny počet ubytovaných osôb v jednej ubytovacej časti je 8.
Domáce zviera povolené za poplatok 1,33 €.

Cenník pre apartmán:    ceny sú uvedené za celý apartmán na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:

  • 2 osoby: 36,51 € / apartmán na noc
  • 2 osoby a dieťa: 43,82 € / apartmán na noc

Domáce zviera povolené za poplatok 1,33 €.

Interiér:
ČASŤ A (12 stálych lôžok): dve 3-lôžkové izby na 1. podlaží, dve 3-lôžkové izby v podkroví, veľká spoločenská miestnosť s krbom, FTV a prípojkou na Internet, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom (el. sporák, mikrovlnka, varná kanvica, výčapný pult, chladnička, mraznička), 2 x samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

ČASŤ B (8 stálych lôžok): dve 2-lôžkové izby na 1. podlaží, dve 2-lôžkové izby v podkroví, veľká spoločenská miestnosť s krbom, FTV a prípojkou na Internet, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom (el. sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

APARTMÁN (2 stále lôžka + 1 prístelka): manželské lôžko, rozkladacia pohovka ako prístelka pre dieťa, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Apartmán má samostatný vchod a malú terasu.

Exteriér:   voľné priestranstvo, ohnisko s posedením, záhradný nábytok, gril, parkovanie pre 6 osobných automobilov pri objekte.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922