V čom je Agentúra HolidayREAL iná.

29.11.2022

Nedávno sme s jedným známym rozoberali vplyv pandémie covidu na podnikanie a spoločne sme konštatovali ze pandémia urýchlila trend digitalizácie podnikania a že podnikanie sa míľovými krokmi posúva k online neosobnému nakupovania tovarov a služieb. Počas tejto debaty som dostal otázku či má zmysel pokračovať v našom podnikaní (prevádzkovanie Agentúry HolidayREAL) keďže pôsobíme v segmente, ktorý je vysoko konkurenčný a v ktorom podniká niekoľko silných hráčov prevádzkujúcich veľké rezervačné portály s možnosťou online objednávania rekreačných nehnuteľností. Táto otázka ma inšpirovala k napísaniu dnešného blogu.

Naši klienti vedia že Agentúra HolidayREAL pôsobí ako sprostredkovateľ nájmu rekreačných nehnuteľností. To znamená že vystupujeme ako prostredník medzi klientom a majiteľom rekreačnej nehnuteľnosti. Naša práca okrem iného spočíva aj v komunikácii očakávaní a požiadaviek klientov smerom na majiteľov ako aj opačným smerom tak, aby obe strany mali rovnaké informácie, očakávania a zároveň aby obe strany dostali to čo potrebujú a čo bolo dohodnuté. A toto je presne to čo nás odlišuje od ostatných online agentúr.

My v Agentúre HolidayREAL sme presvedčení, že najdôležitejšie veci v živote človeka nie sú spojené s materiálnymi statkami. Hoci považujeme materiálne zabezpečenie za veľmi dôležité, veríme že napríklad zdravie, ľudské vzťahy a sebauplatnenie majú najvyššie priority v živote človeka. A túto filozofiu prenášame aj do nášho podnikania.

S našimi ubytovateľmi máme blízke vzťahy, väčšinu z nich sme osobne navštívili, rozumieme ich potrebám a chápeme ich vzťah k majetku, ktorý dávajú k užívaniu iným. Veľa majiteľov investovalo mnoho času námahy a prostriedkov do chaty ktorú ponúkajú na prenájom, majú k nej vytvorený citový vzťah.

Blízke vzťahy sa snažíme vytvárať aj s našimi klientami. Chceme porozumieť ich potrebám, pochopiť čo hľadajú a čo potrebujú. Naším primárnym cieľom je ich spokojnosť. Spokojnosť klienta je naša najvyššia priorita. Stáva sa že klienti nevedia presne definovať aké ubytovanie hľadajú alebo majú pochybnosti a potrebujú viac informácií alebo radu. A to je presne prípad keď online portál nepomôže. Tam pomôže iba ľudská komunikácia a v tom sme naozaj dobrí.

Moderné trendy podnikania sú založené na odosobňovaní poskytovania služieb. Vytvárajú sa online portály kde si môžete objednať chatu bez kontaktu s majiteľom alebo agentúrnym spredstredkovateľom. Ak presne viete čo chcete a nemáte žiadne zvlášte požiadavky je to fajn. Rizikom je vždy spoľahlivosť informácií, ktoré sú prezentované na online portáloch, ale s tým musíte rátať a v tomto prípade vám recenzie ubytovaných asi nepomôžu 🙂 .

Ak však cestujete s dieťaťom, alebo máte aj iné ako základné požiadavky, potom komunikácia s ľudskou bytosťou, ktoré rozumie Vašim požiadavkám je nenahraditeľná. To je to v čo veríme a čo je zmyslom nášho podnikania.

Team Agentúry HolidayREAL.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922