Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

INFORMÁCIE PRE UBYTOVATEĽOV

Vážení ubytovatelia a majitelia rekreačných nehnuteľností,

ponúkame Vám spoluprácu pri obsadzovaní voľných termínov Vašej chaty, chalupy alebo drevenice.

Na výber sú tri možnosti:
  • Provízny predaj.
  • Poskytovanie kontaktu na ubytovateľa.
  • Reklama.
Ak máte akékoľvek otázky naváhajte nás kontaktovať emailom na kontakt@slovenskadovolenka.sk alebo telefonicky na čísle Orange: 0915 054 518 alebo T-Mobile: 0902 406 922.

Ďakujeme za Váš záujem o spoluprácu s Agentúrou HolidayREAL.

PROVÍZNY PREDAJ

Celá činnosť Agentúry HolidayREAL je pre Vás ZADARMO. Nepožadujeme výhradné zastúpenie a rešpektujeme Vaše doterajšie záväzky.

Zaradenie Vášho ubytovacieho zariadenia do elektronického katalógu je BEZPLATNÉ.

Všetky dôležité organizačné, platobné a stornovacie podmienky sú uvedené vo Všeobecných podmienkach.

Podrobné informácie o tom aký je rozdiel medzi objednávkou chaty prostredníctvom Agentúry HolidayREAL (Provízny predaj) a priamou objednávkou u majiteľa (Poskytovanie kontaktu na ubytovateľa) nájdete po kliknutí sem: Porovnanie možností objednania chaty.

POSKYTOVANIE KONTAKTU NA UBYTOVATEĽA

Niektorí klienti uprednostňujú priamu komunikáciu s majiteľom ubytovacieho zariadenia a preto umožňujeme ubytovateľom BEZPLATNE zaradiť ubytovacie zariadenie do elektronického katalógu s uvedením ich kontaktných informácií.

Objednávka ubytovania vyplnená klientom bude poslaná emailom priamo ubytovateľovi a klientovi sa zobrazia Vaše kontaktné údaje. Následná komunikácia medzi Vami a klientom prebieha napriamo bez zásahu Agentúry HolidayREAL.

V prípade zrealizovanej objednávky ubytovateľ vyplatí Agentúre HolidayREAL jednorazovú odmenu, ktorej výška je dohodnutá individuálne.

Agentúra HolidayREAL si vyhradzuje právo rozhodnúť o zaradení alebo nezaradení ubytovacieho zariadenia do elektronického katalógu.

REKLAMA UBYTOVACIEHO ZARIADENIA

Ubytovatelia môžu požiadať Agentúru HolidayREAL, aby ich chata mala v elektronickom katalógu zverejnené kontaktné informácie pre všetkých klientov bez potreby vyplniť objednávku.

Takáto prezentácie ubytovacieho zariadenia je spoplatnené sumou 50 € na 1 rok. Komunikácia medzi ubytovateľom a klientom prebieha napriamo a Agentúra HolidayREAL do nej nevstupuje. Ubytovateľovi nie sú účtované žiadne ďalšie poplatky.

V cene 50 € na 1 rok je zahrnuté vytvorenie prezentácie ubytovacieho zariadenia, zaradenie do katalógu na portáli www.SlovenskaDovolenka.sk ako aj pravidelná aktualizácia obsadenosti a úprava prezentácie pri vykonaní zmien v ubytovacom zariadení.

REKLAMA NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Ubytovatelia môžu požiadať Agentúru HolidayREAL o umiestnenie reklamného odkazu (príspevku) na Facebookovej stránke Agentúry HolidayREAL. Táto služba je spoplatnená sumou 12 € na 3 mesiace.

HolidayREAL BLOG: PRÍJMY Z PRENÁJMU CHATY

Ubytovanie v chatách, chalupách, alebo na súkromí má na Slovensku dlhú tradíciu ešte z čias bývalého Československa. Rozmohlo sa vo všetkých lokalitách a nie je výsadou iba známych rekreačných oblastí. Obľúbené je najmä pre obrovské rekreačno-turistické možnosti Slovenska a z finančných dôvodov. Veď "lacná dovolenka pri mori s vlastnými potravinami" je finančne náročnejšia ako kvalitné ubytovanie v typickej slovenskej chate či chalupe.

Mnohí majitelia si myslia, že prenajímať sa dajú iba chaty a chalupy v blízkosti známych rekreačných oblastí. Faktom však je, že dopyt po rekreačných ubytovacích zariadeniach v blízkosti väčších miest neustále stúpa. Podniková sféra ich využíva na firemné stretnutia a opekačky a rodiny s deťmi na rekreáciu. Ťažiskom ich využitia sú krátkodobé a víkendové pobyty, eliminuje sa tým potreba dodatočného programového vyplnenia času pre dovolenkárov. Dobre interiérovo i exteriérovo vybavená chata v blízkosti mesta dokáže svojmu majiteľovi zabezpečiť slušný benefit.

Skôr ako začnete získavať príjmy zo svojej chaty či chalupy, mali by ste sa oboznámiť so základnými právnymi, účtovnými a daňovými informáciami. Pripravili sme pre Vás sériu krátkych článkov:

1. Čo je to prenájom chaty

2. Prenajímam chatu, musím mať živnosť?

3. Registračná povinnosť prenajímateľov

4. Ako účtovať príjmy z prenájmu chaty

5. Zdaňovanie príjmov z prenájmu

6. Ako vytvoriť správnu cenu prenájmu chaty

7. Stránky s priamym kontaktom na ubytovateľa
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky