Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate v Bachledovej doline - A289

      
 


Poloha:   chata na prenájom a nadštandardné ubytovanie v Bachledovej doline iba 30 metrov od lanovky lyžiarskeho strediska Ski Bachledová.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej nadštandardne zariadenej chate pre 12 osôb (6 stálych lôžok + 6 prísteliek). K dispozícii je obývacia hala prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, tri samostatné izby s vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňa s rohovou vaňou a WC.

Chata je vykurovaná radiátormi, dokurovanie je zabezpečené krbom s prieduchmi do všetkých izieb a sociálnych zariadení. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia chaty je WiFi prepojenie na internet, SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 150,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 200,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: dohodou
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Domáci štvornohý miláčik (malá rasa) je povolený po dohode s majiteľom.
Majiteľ požaduje kauciu 200 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).
Pri požiadavke na vykurovanie v nevykurovacom období a v mimosezónnom období je účtovaný poplatok 10 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: Obývacia hala s kuchynskou a jedálenskou časťou (rohový presklený krb, SAT-FTV, jedálenský stôl pre 10 osôb, rozťahovacia sedačka, elektrický sporák, chladnička, mraznička, mikrovlnka, varná kanvica), chodba so vstavanou skriňou a kúpeľňa s rohovou vaňou a WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba so sociálnym zariadením (2 x lôžko, prístelka, kúpeľňa s vaňou a WC), 2-lôžková izba so sociálnym zariadením (2 x lôžko,2x prístelka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC), 2-lôžková izba so sociálnym zariadením (2 x lôžko, rozťahovacia sedačka pre 2 osoby, prístelka, kúpeľňa s rohovou vaňou, veľkým umývadlom a WC). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo, terasa, gril, záhradný nábytok. Parkovanie osobných automobilov pri chate. Parkovisko je ohradené rampou a osadené bezpečnostnými kamerami.

Rekreačné možnosti v blízkosti lokality Bachledova dolina v Belianskych Tatrách:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Belianske Tatry, Vysoké Tatry a Spišská Magura), Ždiar (jazda na koňoch, jazda na konských vozoch a kočoch), Tatranská Kotlina (cyklochodník s dĺžkou 10 km vhodný pre bicykle aj kolieskové korčule, jazda na koni, sauna) - 8 km, Tatranská Lomnica (lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít, krytý bazén, detský bazén, sauna, Golfový areál Black Stork vo Veľkej Lomnici) - 17 km, Termálne kúpalisko Thermal Park Vrbov - 31 km, AquaCity Poprad - 32 km.

ZIMA: lyžiarské strediská Ski Bachledova dolina - 30 m, Ždiar Ski Deny - 6 km, Ski Ždiar-Strednica - 7 km, Tatranská Lomnica - 17 km, Ski Štart Kežmarok - 21 km, Starý Smokovec - 21 km, Park Snow Štrbské Pleso - 37 km, svah pre deti - pri obci, bežkárske trate (Lomnický okruh) - 17 km, Ždiar (jazda na saniach ťahaných koňmi, jazda na snežných skútroch) - 7 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Belianska jaskyňa - 6 km, Tatranská Lomnica (Múzeum TANAPu Tatranská Lomnica, paintball, bobová dráha, tenis, klzisko, lanová dráha na Lomnický štít) - 17 km, Múzeum Spišská Belá - 17 km, Kaštieľ Strážky - 19 km, mesto Kežmarok (mestský hrad Kežmarok, drevený artikulárny kostol) - 21 km, splav Dunajca - 29 km, Spišský hrad - 36 km.

Infraštruktúra:   obchod 3 km, reštaurácia 30 m, pošta 3 km, autobus 200 m, vlak (Poprad) 30 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A289 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky