Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom a ubytovanie v Krpáčove - A288

      
 


Poloha:   chata na prenájom v rekreačnom stredisku Krpáčovo a ubytovanie v kľudnom horskom prostredí na južnej strane Nízkych Tatier v blízkosti vodnej nádrže Krpáčovo a lyžiarskeho strediska Ski areál Krpáčovo. Chata je situovaná na okraji lesa v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže Krpáčovo.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 10 osôb (8 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, 4 izby, kompletne zariadená kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Chata má eletrické vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené krbovými kachľami na pevné palivo v spoločenskej miestnosti. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia chaty je SAT-FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná (nevykurovacia) sezóna: 80,00 € / chata na noc
  • zimná (vykurovacia) sezóna: 90,00 € / chata na noc
  • Vianočný pobyt: dohodou
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Domáci štvornohý miláčik (iba malá rasa) povolený za poplatok 1,50 € na deň.
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:    spoločenská miestnosť (krbové kachle, sedacia súprava, SAT-FTV), kuchyňa s jedálenskou časťou (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenský stôl), 4 x 2-lôžková spálňa (možnosť 2 x prístelka, detská postieľka), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   terasa, záhradné posedenie, hojdačka, ohnisko, gril, kotlík na guláš. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti rekreačnej oblasti Krpáčovo:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), značené turistické chodníky (Vajskovská dolina, Kotliská, Baba, Skalka, Žiarska hoľa, Dve vody, Pálenice, prameň Sama Chalupku), vodná nádrž Krpáčovo (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie), rekreačné stredisko Tále(prírodné kúpalisko, tenis, golfové ihrisko, minigolf, lanová dráha, wellness) - 5 km, prírodné kúpalisko v Podbrezovej - 6 km, Kúpele Brusno - 23 km, jazda na koni - 12 km.

ZIMA: lyžiariarske strediská Ski areál Krpáčovo, Ski Tále - 5 km, Ski centrum Mýto pod Ďumbierom - 11 km, Chopok Juh - 12 km, Skicentrum Čertovica - 25 km, Čertovica STIV - 25 km, bežkárske trate v Osrblí - 20 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bystrianska jaskyňa - 6 km, Čiernohronská železnička (Hronec) - 16 km, Jaskyňa mŕtvych netopierov - 16 km, Kúpele Brusno - 23 km, Ľupčiansky hrad - 27 km, Čierny Balog (Čiernohronská železnička, Lesnícky skanzen, Dobročský prales) - 29 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A288 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky