Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata pri lyžiarskom stredisku Malinô Brdo - A266

      
 


Poloha:   chata priamo v rekreačnom stredisku Ski Park Ružomberok Malinô-Brdo. Chata je situovaná na okraji lesa s priamym výhľadom na lyžiarske stredisko a les.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 7 osôb (5 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 2 izby, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC a terasa.

Chata je vykurovaná krbom v spoločenskej miestnosti, kúpeľňa má elektrické vykurovanie. Na chate je dostupná teplá aj studená pitná voda (el. bojler 50 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je WiFi pripojenie na internet, FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • AKCIA: 7 nocí ubytovania za cenu 6
  • letná sezóna: dohodou
  • zimná sezóna: dohodou
  • mimosezóna: dohodou
  • Veľká noc: dohodou
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Domáci štvornohý miláčik je povolený ZADARMO v cene ubytovania.
Zľavová karta Liptov region Card ZADARMO.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (rozťahovacia sedačka ako prístelka pre dve osoby, jedálenský stôl), kuchyňa (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko), terasa. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok, kotlík na varenie gulášu a vonkajšia hojdačka. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri chate. V zimnom období pri väčšom množstve snehu je parkovanie zabezpečené pre 2 osobné automobily. Majiteľ chaty odporúča v zimnom období snehové reťaze.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy vo Veľkej Fatre (Smrekovica, Vlkolínec, Sidorovo) a Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), Hrabovská priehrada (prírodné kúpanie) - 3 km, Gino Paradise Bešeňová - 12 km, Aquapark Tatralandia - 15 km, krytá plaváreň (Ružomberok) - 6 km, rybia farma (Biely Potok) - 6 km, Černová (sauna, tenis fitness centrum) - 10 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 15 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok Malinô-Brdo - pri chate, Ski Fun Liptovské Revúce - 26 km, Park Snow Donovaly - 32 km, svah pre deti - pri chate, bežkárske trate - pri chate.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: skaly Haliny (vyhliadkový vrchol, cvičné lezecké skaly) - 500 m, Krkavá skala (cvičná lezecká skala) - 2 km, Vlkolínec (rezervácia ľudovej architektúry zapísaná v Zozname Svetového dedičstva UNESCO) - 4 km, Likavský hrad - 10 km, Kalameny (prameň termálnej vody, prírodné kúpanie) - 14 km, Šútovské vodopády - 15 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 50 m, obchod 5 km, pohostinstvo 50 m, pošta 5 km, zastávka autobusu (Hrabovo) 3 km, vlak (Ružomberok) 6 km.

Galéria:
Chata na prenájom a ubytovanie pri lyžiarskom stredisku Ski Park Ružomberok Malinô - Brdo 01
Chata na prenájom a ubytovanie pri lyžiarskom stredisku Ski Park Ružomberok Malinô - Brdo 02
Chata na prenájom a ubytovanie pri lyžiarskom stredisku Ski Park Ružomberok Malinô - Brdo 03
Chata na prenájom a ubytovanie pri lyžiarskom stredisku Ski Park Ružomberok Malinô - Brdo 04
Chata na prenájom a ubytovanie pri lyžiarskom stredisku Ski Park Ružomberok Malinô - Brdo 05
Chata na prenájom a ubytovanie pri lyžiarskom stredisku Ski Park Ružomberok Malinô - Brdo 06
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky