Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie pri priehrade Nitrianske Rudno - A258

      
 


Poloha:   rekreačný dom na okraji obce bezprostredne pri priehrade Nitrianske Rudno v obci Kostolná Ves v okrese Prievidza. Pozemok na ktorom je umiestnený rekreačný dom vedie priamo k priehrade a poskytuje vynikajúce možnosti pre rybolov a člnkovanie (zapožičanie kanoe je v cene ubytovania).

Popis:   celoročné ubytovanie v reakreačnom dome pre 10 osôb (9 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je obytná spločenská miestnosť, 2 izby, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa, samostatné WC.

Rekreačný dom je určený iba pre hostí. Súčasťou zariadenia ubytovania je SAT-FTV a rádio. Rekreačný dom je vykurovaný krbovými kachľami v spoločenskej miestnosti a plynovými gamatkami. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (plynový ohrievač s objemom 140 litrov).

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:
  • letná sezóna: 7,70-9,90 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 7,70-9,90 €/ osoba na noc
  • mimosezóna: 7,70-9,90 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týľdeň: 12,00 € / osoba na noc, min. 6 osôb, min. 4 noci.
Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je v hlavnej sezóne 6, v mimosezóne 4.
Spotrebované energie sa platia samostatne.
Rekreačný poplatok obci 0,40 € za osobu na deň.
Domáci ątvornohý miláčik povolený za cenu 1,00 € na deň.

Interiér:   obytná spoločenská miestnosť s krbovými kachľami (1 x manľelské lôľko, 1 x rozkladací gauč ako dvojlôľko), 3-lôľková izba (manľelské lôľko, samostatné lôľko a moľná prístelka), 2-lôľková izba (1 x poschodová postel), kuchyňa s jedálenským stolom (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom, mraznička), kúpeľňa s umývadlom a vaňou, samostatné WC, ąpajza, predsieň.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom vedúcim bezprostredne k priehrade, terasa, zastreąené posedenie s vonkająím krbom, ohnisko, gril. Parkovanie pre 2 autá pri rekreačnom dome aj v zimnom období (majiteľ odporúča snehové reťaze).

Rekreačné možnosti v blízkosti priehrady Nitrianske Rudno:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Strážovských vrchoch, priehrada Nitrianske Rudno (prírodné kúpalisko, rybolov, člnkovanie), krytý bazén (Nováky) - 10 km, mesto Bojnice (Bojnický zámok, Kúpele Bojnice (termálny bazén, detský bazén), Zoologická záhrada BojniceZOO, tenis, vyhliadkové lety) - 12 km, jazda na koni (Prievidza) - 15 km.

ZIMA: lyžiarske vleky Rudnianska Lehota (Poma, 500 m) - 3 km, Kanianka (Poma, 500 m) - 16 km, lyžiarske stredisko Valaská Belá/Homôlka - 20 km, bežkárske trate (Valaská Belá/Homôlka) - 20 km, svah pre deti (Nitrianske Rudno) - 3 km.

Infraątruktúra:   reątaurácia 300 m, obchod 100 m, pohostinstvo 100 m, poąta 1 km, zastávka autobusu 120 m, vlak (Nováky) 10 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A258 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčąenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky