Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate pri Mýte pod Ďumbierom - A249

      
 


Poloha:   chata v chatovej osade Mlynná, 1 km od obce Mýto pod Ďumbierom na južnej strane Nízkych Tatier. Chata je situovaná v tichom horskom prostredí a poskytuje vhodné ubytovanie aj pre rodiny s deťmi.

Popis:   celoročné ubytovanie v trojpodlažnej chate pre 14 osôb (8 stálych lôžok + 6 prísteliek). K dispozícii je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, 4 izby, kompletne zariadená kuchyňa, 2 x kúpeľňa, 2 x WC, suterén pre športové vyžitie.

Chata je vykurovaná elektricky, dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia chaty je WiFi pripojenie na internet v cene ubytovania, SAT-FTV, rádio, DVD a CD prehrávač, rôzne spoločenské hry a knihy, stolný tenis, biliard, šípky.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 572,00 € / pobyt na 7 nocí
  • zimná sezóna: 120,00 € / chata na noc, min. 4 noci.
  • mimosezóna: od 120,00 € / chata na noc, od počtu nocí
  • krátkodobé ubytovanie (2 až 4 noci): 440,00 € pobyt
  • Silvestrovský týždeň: 1320,00 € / chata na pobyt.
Malý domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 2,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť (teplovzdušný krb, jedálenský stôl, sedacia súprava, SAT-FTV, spoločenské hry, knihy), kuchyňa (elektrický sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, chladnička), kúpeľňa (rohová vaňa, sprchovací kút), samostatné WC, predsieň.

1. PODLAŽIE: dve 2-lôžkové izby (v každej izbe možná 2 x prístelka), dve 2-lôžkové izby (v každej izbe možná 1 x prístelka), kúpeľňa so sprchovacím kútom a oddeleným WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

SUTERÉN: minibar, stolný tenis, biliard, šípky, stojan na lyže.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo, altánok s grilom + príslušenstvo, kotlík na guláš, ohnisko s posedením, detská hojdačka, malý bazénik pre menšie deti, záhradný nábytok, veľké zatrávnené ihrisko vhodné pre loptové hry a bedminton. Parkovanie automobilov je zabezpečené pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Mýto pod Ďumbierom:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok), letné atrakcie rekreačného strediska Tále (prírodné kúpalisko, lanový park Tarzánia, minigolf, golf, tenis, jazda na koni), letné kúpalisko v Podbrezovej - 10 km, jazero Krpáčovo (prírodné kúpanie, rybolov), Kúpele Brusno - 25 km, Aqupark Tatralandia - 55 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Mýto pod Ďumbierom - 1 km, Ski Tále - 6 km, Skicetrum Čertovica - 10 km, STIV Čertovica - 10 km, Chopok - Juh - 11 km, Ski Čierny Balog - 20 km, Polomka - Bučník - 23 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: športovo relaxačné centrum (squash, bowling, tenis, bazén a masážne centrum) - 100 m, Bystrianska jaskyňa - 3 km, Jaskyňa mŕtvych netopierov - 13 km, rázovitá obec Čierny Balog - 19 km, Čiernohronská železnica - 20 km, Lesnícky skanzen - 20 km, Dobročský prales - 20 km, Ľupčiansky hrad - 32 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 100 m, obchod 400 m, pohostinstvo 100 m, pošta 1 km, zastávka autobusu 100 m, vlak (Podbrezová) 11 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A249 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky