Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na samote v Lutišiach pri Terchovej - A224

      
 Poloha:   chata na samote na okraji obce Lutiše neďaleko rázovitej slovenskej obce Terchová v Malej Fatre.

Popis:   celoročné ubytovanie v novej dvojpodlažnej chate pre 6 osôb (6 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť, 2 spálne na podlaží, kompletne zariadená kuchynka a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná pecou na tuhé palivo v spoločenskej miestnosti. Dokurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zriadení. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 50,00 € / objekt na noc do 5 osôb, 60,00 € / objekt na noc 6 osôb.
  • zimná sezóna: 50,00 € / objekt na noc do 5 osôb, 60,00 € / objekt na noc 6 osôb.
  • mimosezóna: 50,00 € / objekt na noc do 5 osôb, 60,00 € / objekt na noc 6 osôb.
  • Silvestrovský týždeň:dohodou

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s pecou na tuhé palivo (sedačka, SAT-FTV, rádio a CD prehrávač), kompletne zariadená kuchynka (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková spálňa (manželské lôžko, samostatné lôžko), 3-lôžková spálňa (manželské lôžko, samostatné lôžko). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotené zatrávnené voľné priestranstvo, ohnisko, altanok. Parkovanie automobilov pri chate alebo pod prístreškom cca 200 m od chaty.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Lutiše:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Jánošíkove diery), Terchová (Vodný svet Terchovec, Múzeum Juraja Jánošíka, tenis, sauna, bowling, squash) - 12 km, priehrada Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 14 km, letné aktivity rekreačného strediska Vrátna Free Time Zone - 20 km a SUNPARADISE Veľká Rača Oščdanica - 24 km.

ZIMA: lyžiarské strediská Vrátna Free Time Zone - 20 km, SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 24 km, Športcentrum Oščadnica - 24 km, miestne lyžiarske vleky: RS Vadičov-Horný Vadičov - 17 km, Zázrivá (Kozinec-Havrania, Ráztoky, Plešivá) - 24 km, bežkárske trate Lutiše - 200 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: rázovité obce Terchová - 12 km a Zázrivá - 24 km, Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny, historická lesná úvraťová železnička) - 12 km, hrad Strečno - 27 km, zámok Budatín - 25 km.

Infraštruktúra:    obchod Jednota 400 m, zastávka autobusu 400 m, reštaurácia 8 km, vlak 15 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A224 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky