Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Drevenica v Braväcove na Horehroní - A205

      
 


Poloha:   drevenica na okraji lesa v horehronskej obci Braväcovo na južnej strane Nízkych Tatier

Popis:   celoročné ubytovanie v zrekonštruovanej drevenici s dvoma samostatnými apartmánmi. Apartmán A je určený pre maximálne 7 osôb (5 stálych lôžok + 2 prístelky) a Apartmán B pre 6 osôb (4 stále lôžka + 2 prístelky) Každý apartmán má samostatný vchod a pozostáva z obývacej izby s kuchynskou časťou, 2 x spálňa a kúpeľňa s WC.

Drevenica má vykurovanie na tuhé palivo, dokurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia drevenice je satelitná TV, WIFI.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu alebo apartmán na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 120,00 € / drevenica na noc, 65,00 € / apartmán na noc.
  • zimná sezóna: 120,00 € / drevenica na noc, 65,00 € / apartmán na noc.
  • mimosezóna: 120,00 € / drevenica na noc, 65,00 € / apartmán na noc.
  • Silvestrovský týždeň: 1200,00 € / chalupa na pobyt 5 nocí.
Rekreačný poplatok obci 1,00 € za osobu na noc.
Domáci štvornohý miláčik nie je povolený.
Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
APARTMÁN A: Ubytovanie pre 7 osôb. Na prízemí sa nachádza obývacia izba s kuchynskou časťou (teplovzdušný krb, rozťahovacia pohovka ako prístelka pre 2 osoby, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička). Na 1. podlaží sú situované 2 spálne: spálňa 1 (manželské lôžko, 1 x samostatné lôžko), spálňa 2 (2 x samostatné lôžko) a kúpeľňa s WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

APARTMÁN B: Ubytovanie pre 6 osôb. Na prízemí sa nachádza obývacia izba s kuchynskou časťou (sporák na tuhé palivo, rozťahovacia pohovka ako prístelka pre 2 osoby, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička). Na 1. podlaží sú situované 2 spálne: spálňa 1 (manželské lôžko), spálňa 2 (2 x samostatné lôžko) a kúpeľňa s WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo s oploteným pozemkom, terasa, ohnisko s posedením, gril, údiareň, záhradný nábytok, kúpacia kaďa. Parkovanie osobných automobilov pri drevenici.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Braväcovo:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok) a Slovenskom Rudohorí, letný bazén v neďalekom penzióne - 100 m (prístupný aj pre neubytovaných hostí), jazero Krpáčovo (prírodné kúpanie, rybolov) - 28 km, Kúpele Brusno - 35 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Polomka - Bučník - 8 km, Ski Mýto pod Ďumbierom - 17 km, Ski Čierny Balog - 20 km, Ski Tále - 23 km, Skicetrum Čertovica - 28 km, STIV Čertovica - 28 km, Jasná-Chopok Juh - 28 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bystrianska jaskyňa - 18 km, rázovitá obec Čierny Balog - 20 km, Čiernohronská železnica - 20 km, Lesnícky skanzen - 20 km, Dobročský prales - 20 km, rekreačné aktivity strediska Tále (golfové ihrisko, lanový park Tarzánia, prírodné kúpalisko, minigolf, jazda na koni, wellness) - 23 km, Jaskyňa mŕtvych netopierov - 25 km, Ľupčiansky hrad - 43 km.

Infraštruktúra:   obchod 900 m, reštaurácia 800 m, pošta (Beňuš) 2 km, autobus 900 m, vlak (Beňuš) 2 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A205 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky