Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Drevenica v Nižnej Boci na Liptove - A150

      
 


Poloha:   drevenica mimo obce, na okraji lesa v Nižnej Boci na Liptove v Nízkych Tatrách.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 10 osôb (10 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a kompletne zariadenou kuchynskou časťou, 3 izby, kúpeľňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC a sauna.

Drevenica je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti, dokurovanie zabezpečujú elektrické konvektory. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach (elektrický bojler 250 litrov). Súčasťou zariadenia drevenice je SAT-FTV, DVD a CD prehrávač, rádio, WiFi pripojenie na internet, práčka a detská postieľka. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii kúpacia kaďa.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc:
  • letná sezóna: 737,00 € / objekt na 7 nocí.
  • zimná sezóna: 120,00 € / drevenica na noc, max. 1O osôb.
  • mimosezóna: dohodou.
  • Veľká noc: 165,00 € / drevenica na noc, min. 3 noci.
  • Silvestrovský týždeň: dohodou.
Rekreačný poplatok 0,65 € za osobu na deň (daň z ubytovania obci) sa platia samostatne.
Domáci štvornohý miláčik je povolený.
V cene ubytovania je el. energia i návšteva sauny.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (SAT-FTV, jedálenský stôl pre 10 osôb, rohová sedacia súprava ), kuchynská časť (sporák na tuhé palivo, elektrická keramická doska 4x, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička, kávovar, umývačka riadu, hriankovač, detská stolička, jedálenský stôl pre 6 osôb), kúpeľňa s vaňou a sprchou, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (2 x samostatné lôžko, rozkladací gauč ako lôžka pre 2 osoby), 4-lôžková izba (2 x samostatné lôžko, rozkladadí gauč ako lôžka pre 2 osoby), 2-lôžková izba (manželské lôžko), kúpeľňa so spchovacím kútom a WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, zastrešené posedenie, ohnisko, záhradný krb, gril, detský nafukovací bazén, 2 x hojdačka, šmýkačka, horský potok. Parkovanie automobilov je možné pri drevenici aj v zimnom období. Pri väčšom množstve snehu sú odporúčané snehové reťaze.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Nižná Boca na Liptove v Nízkych Tatrách:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (sedlo Čertovoca, sedlo Črchla, Rovná Hoľa, Vysoký Bok, vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok, cyklotrasy: Vyšná Boca, sedlo Čertovica, Važec, Východná, Jánska dolina, Malužiná), letné atrakcie rekreačného strediska Tále (prírodné kúpalisko, lanový park Tarzánia, minigolf, golf, tenis, jazda na koni) - 27 km, Aquapark Tatralandia - 33 km, Letné atrakcie strediska Jasná-Nízke Tatry - 42 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Vyšná Boca-Bačova Roveň, Skicetrum Čertovica - 7 km, STIV Čertovica - 7 km, Ski Mýto pod Ďumbierom - 21 km, Opalisko-Závažná Poruba - 25 km, Ski Tále - 27 km, Chopok - Juh - 34 km, Jasná-Chopok Sever - 42 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: prírodné a rekreačné zvláštnosti (jaskyňa Malužiná, salaš, minerálny pramen Vyšná Boca a Jarabá, zlatonosný potok Bocianka, ) Banícky dom Vyšná Boca - 3 km, kaštieľ Liptovský Hrádok - 11 km, rázovitá obec Liptovský Ján (termálny prameň Kaďa, letné termálne kúpalisko TERMAL RAJ, pitný minerálny prameň Teplica, krytá plaváreň s minerálnou vodou v hoteli Sorea Máj, Jánska dolina, Stanišovská jaskyňa) - 22 km, Múzeum Liptovskej dediny Pribylina - 25 km, Bystrianska jaskyňa - 25 km, Jaskyňa mŕtvych netopierov - 34 km, horská bobová dráha Pavčina Lehota - 34 km, Demänovská dolina (Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa) - 35 km.

Infraštruktúra:   obchod 500 m, reštaurácia 200 m, pošta (Malužiná) 3 km, autobus 500 m, vlak (Kráľova Lehota) 7 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky