Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Drevenica v Nižnej Boci na Liptove - A150

      
 


Poloha:   drevenica mimo obce, na okraji lesa v Nižnej Boci na Liptove v Nízkych Tatrách.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 12 osôb (10 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a kompletne zariadenou kuchynskou časťou, 3 izby, kúpeľňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC a sauna.

Drevenica je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti, dokurovanie zabezpečujú elektrické konvektory. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach (elektrický bojler 250 litrov). Súčasťou zariadenia drevenice je SAT-FTV, DVD a CD prehrávač, rádio, WiFi pripojenie na internet, práčka a detská postieľka. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii kúpacia kaďa.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc:
  • letná sezóna: 715,00 € / objekt na 7 nocí.
  • zimná sezóna: 120,00 € / drevenica na noc, max. 1O osôb.
  • mimosezóna: dohodou.
  • Veľká noc: 165,00 € / drevenica na noc, min. 3 noci.
  • Silvestrovský týždeň: dohodou.
Rekreačný poplatok 0,65 € za osobu na deň (daň z ubytovania obci) sa platia samostatne.
Domáci štvornohý miláčik je povolený.
V cene ubytovania je el. energia i návšteva sauny.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (SAT-FTV, jedálenský stôl pre 10 osôb, rohová sedacia súprava ako prístelka pre 2 osoby), kuchynská časť (sporák na tuhé palivo, elektrická keramická doska 4x, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička, kávovar, umývačka riadu, hriankovač, detská stolička, jedálenský stôl pre 6 osôb), kúpeľňa s vaňou a sprchou, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (2 x samostatné lôžko, rozkladací gauč ako lôžka pre 2 osoby), 4-lôžková izba (2 x samostatné lôžko, rozkladadí gauč ako lôžka pre 2 osoby), 2-lôžková izba (manželské lôžko), kúpeľňa so spchovacím kútom a WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, zastrešené posedenie, ohnisko, záhradný krb, gril, detský nafukovací bazén, 2 x hojdačka, šmýkačka, horský potok. Parkovanie automobilov je možné pri drevenici aj v zimnom období. Pri väčšom množstve snehu sú odporúčané snehové reťaze.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Nižná Boca na Liptove v Nízkych Tatrách:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Nízkych Tatrách (sedlo Čertovoca, sedlo Črchla, Rovná Hoľa, Vysoký Bok, vyhliadkové vrcholy Ďumbier a Chopok, cyklotrasy: Vyšná Boca, sedlo Čertovica, Važec, Východná, Jánska dolina, Malužiná), letné atrakcie rekreačného strediska Tále (prírodné kúpalisko, lanový park Tarzánia, minigolf, golf, tenis, jazda na koni) - 27 km, Aquapark Tatralandia - 33 km, Letné atrakcie strediska Jasná-Nízke Tatry - 42 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Vyšná Boca-Bačova Roveň, Skicetrum Čertovica - 7 km, STIV Čertovica - 7 km, Ski Mýto pod Ďumbierom - 21 km, Opalisko-Závažná Poruba - 25 km, Ski Tále - 27 km, Chopok - Juh - 34 km, Jasná-Chopok Sever - 42 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: prírodné a rekreačné zvláštnosti (jaskyňa Malužiná, salaš, minerálny pramen Vyšná Boca a Jarabá, zlatonosný potok Bocianka, ) Banícky dom Vyšná Boca - 3 km, kaštieľ Liptovský Hrádok - 11 km, rázovitá obec Liptovský Ján (termálny prameň Kaďa, letné termálne kúpalisko TERMAL RAJ, pitný minerálny prameň Teplica, krytá plaváreň s minerálnou vodou v hoteli Sorea Máj, Jánska dolina, Stanišovská jaskyňa) - 22 km, Múzeum Liptovskej dediny Pribylina - 25 km, Bystrianska jaskyňa - 25 km, Jaskyňa mŕtvych netopierov - 34 km, horská bobová dráha Pavčina Lehota - 34 km, Demänovská dolina (Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa) - 35 km.

Infraštruktúra:   obchod 500 m, reštaurácia 200 m, pošta (Malužiná) 3 km, autobus 500 m, vlak (Kráľova Lehota) 7 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky