Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Celoročná chata Maxim v Bojniciach - A146

      
 


Poloha:   chata Maxim sa nachádza na okraji mestečka Bojnice a je súčasťou Wellness penziónu Maxim, kde je možnosť si objednať polpenziu, wellness, masáže a ďalšie služby.

Popis:    Na prízemí chaty je priestranná spoločenská miestnosť, ktorej súčasťou je krb, gauč a kuchynka. V kuchyni sa nachádza elektrický sporák, rúra, chladnička, mraznička, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. Na prízemí je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Súčasťou poschodia sú 4 spálne. Pripravené sú dve dvojlôžkové izby s manželskou posteľou, trojlôžková izba s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a balkónom a posledná štvorlôžková izba má dve poschodové postele. Súčasťou tohto poschodia je takisto kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Naši hostia môžu využívať bezplatným prístup na wifi internet. Domáce zvieratá sú zakázané.

Chatku môžete navštíviť vo dvojici alebo v skupine, či už v spoločnosti svojich priateľov, rodiny či blízkych. Je prispôsobená a zariadená na príjemné prežitie spoločných chvíľ. Je to miesto stvorené na oddych a relax pri každodennom strese a zhone.

Cena:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc a zahŕňajú spotrebovanú energiu:
  • letná sezóna: 130,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 130,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 130,00 € / chata na noc

Exteriér:   V záhradnej časti je priestor na oddych posedenie na terase a ohnisko. Pre detičky je tu pripravená hojdačka. Pri chate je kôlnička, kde si môžete odložiť bicykle. Parkovisko pre 4 autá je priamo pri objekte.

Chata Maxim svojou výhodnou polohou na okraji mestečka Bojnice, v blízkosti lesa poteší nejedného turistu. Neďaleko je Bojnický zámok s amfiteátrom, kde sa usporiadajú predstavenia sokoliarov a šermiarov. Detičky poteší neďaleká zoologická záhrada a letné kúpalisko Čajka. Na oddych slúžia termálne kúpele alebo wellness centrum v penzióne Maxim priamo v Bojniciach. V blízkosti je Prepoštská jaskyňa alebo Hornonitriansky banský skanzen. V zime je vynikajúca dostupnosť so lyžiarskych stredísk Ski TMG Poruba a Remata.

Rekreačné možnosti v blízkosti Bojníc:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Strážovských vrchoch (Nitrianske Rudno, Magura, Vendelín), Bojnice (kúpalisko Čajka, Plážové kúpalisko Bojnice), Kúpele Bojnice, kúpalisko v Prievidzi - 2 km, priehrada Kanianka (prírodné kúpanie, rybolov) - 5 km, priehrada Nitrianske Rudno (prírodné kúpanie, rybolov) - 12 km, Termálne kúpalisko Chalmová (celoročná prevádzka) - 19 km, tenis (Bojnice, Prievidza) - 2,5 km, jazda na koni (Prievidza, Kocúrany) - 2, resp. 6 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski TMG Poruba (3 x lyžiarsky vlek, 1 x detský vlek, 5 x zjazdovka) - 10 km, Ski TMG Remata (4 x lyžiarsky vlek, 1 x detský vlek, 5 x zjazdovka) - 19 km, Skiarena Fačkovské sedlo-Kľak (4 x lyžiarsky vlek, 1 x detský vlek, 5 x zjazdovka) - 27 km, Čičmany (6 x lyžiarsky vlek, 1 x detský vlek, 3 x zjazdovka) - 38 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Bojnický zámok, Bojnická hradná jaskyňa, Zoologická záhrada Bojnice, mesto Bojnice (Múzeum praveku Slovenska-Prepoštská jaskyňa, Hornonitrianský banský skanzen, Mineralogické a banícke múzeum Jakuba Drevennáka).

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
 
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky