Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe v Tatranskej Kotline - A102

      
 


Poloha:   chalupa na okraji lesa v obci Tatranská Kotlina v Národnom parku Vysoké Tatry.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 12 osôb (12 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, kuchynským kútom a barom, 4 izby, 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Chalupa má plynové vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia chalupy je SAT-TV, CD prehrávač, rádio a WiFi pripojenie na internet. Na požiadanie majiteľ zapožičia 6 ks horských bicyklov.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 110,00 € / chalupa na noc
  • zimná sezóna: 125,00 € / chalupa na noc
  • mimosezóna: 110,00 € / chalupa na noc
  • Silvestrovský týždeň: 1400,00 € / chalupa na pobyt 5 nocí.
  • Vianoce a Veľká noc: 165,00 € / chalupa na noc
Chalupa sa prenajíma na minimálne 1 deň.
Pri požiadavke na vykurovanie v nevykurovacom období je účtovaný poplatok 10 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom, kuchynským kútom a barom (sporák s elektrickým keramickým povrchom a el. rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), 2x WC.

1. PODLAŽIE: tri 3-lôžkové izby (poschodová posteľ + samostatné lôžko, 2 x nočný stolík, šatník, balkón), jedna 3-lôžková izba (manželské lôžko + samostatné lôžko, 2 x nočný stolík, šatník, balkón), kúpeľňa so sprchovacím kútom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom a dvorom, terasa, ohnisko s posedením, záhradný nábytok. V blízkosti objektu je futbalové ihrisko. Parkovanie pre 5 osobných automobilov pri chalupe.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Tatranská Kotlina vo Vysokých Tatrách:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Belianske a Vysoké Tatry, Tatranská Kotlina (cyklochodník s dĺžkou 10 km vhodný pre bicykle aj kolieskové korčule, jazda na koni, sauna), termálne kúpalisko Thermal Park Vrbov - 25 km, AquaCity Poprad - 25 km.

ZIMA: lyžiarské strediská Ski Bachledova dolina - 6 km, Ski Ždiar-Strednica - 8 km, Tatranská Lomnica - 10 km, Ski Štart kežmarok - 15 km, Starý Smokovec - 20 km, Park Snow Štrbské Pleso - 28 km, Vyšné Ružbachy - 28 km, svah pre deti - 8 km, bežkárske trate (Lomnický okruh) - 8 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Belianska jaskyňa - 1 km, Tatranská Lomnica (Múzeum TANAPu Tatranská Lomnica, paintball, bobová dráha, tenis, klzisko, lanová dráha na Lomnický štít) - 8 km, Kaštieľ Strážky - 10 km, Múzeum Spišská Belá - 10 km, mesto Kežmarok (mestský hrad Kežmarok, drevený artikulárny kostol) - 15 km, Hrad Stará Ľubovňa - 35 km.

Infraštruktúra:   obchod 300 m, reštaurácia 300 m, pohostinstvo 300 m, pošta 300 m, zastávka autobusu 300 m, vlak 8 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A102 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky