Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom vo Vrátnej doline - A081

      
 


Poloha:   chata vo Vrátnej doline v chatovej oblasti Sokolie pri rázovitej obci Terchová v Malej Fatre.

Popis:   celoročné ubytovanie v komfortnej chate pre náročnejších klientov. Chata poskytuje 25 stálych lôžok a je vhodná na rekreáciu väčších skupín, napr. firemné podujatia, školenia či rodinné oslavy.

K dispzícii je spoločenská miestnosť s krbom a biliardom, jedáleň, kompletne zariadená kuchyňa, 6 izieb a 2 apartmány s kuchynkou. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadení so sprchovacím kútom a WC, SAT-TV. Chata je vykurovaná ústredným elektrickým vykurovaním.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: 14,60 € / osoba, alebo 365 € / chata
  • zimná sezóna: 18,30 € / osoba, alebo 415 € / chata
  • mimosezóna: 14,60 € / osoba, alebo 332 € / chata
  • Silvestrovský týždeň: 500 € / chata za noc
Minimálny počet platiacich osôb pri stanovení ceny za osobu na noc je 2.

Interiér:
PRÍZEMIE: kuchyňa (plynový sporák, el. sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom, mraznička), jedáleň.

1. PODLAŽIE: 2 x 3-lôžková izba, spoločenská miestnosť s krbom, biliardom, TV a posedením, toalety, balkón.

2. PODLAŽIE: 2 x 3-lôžková izba, 1 x 4-lôžkový apartmán s kuchynkou a posedením, 1 x 5-lôžkový apartmán s kuchynkou a posedením.

3. PODLAŽIE: 1 x 2-lôžková izba, 1 x 4-lôžková izba.

Exteriér:   voľné priestranstvo, terasa s posedením, altánok s grilom, miestnosť na úschovu lyží a bicyklov, detská hojdačka. Parkovanie na vlastnom parkovisku pre 10 osobných automobilov.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Terchová:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Chleb, Veľký Fatranský Kriváň, Malý Fatranský Kriváň, Veľký Rozsutec, Malý Rozsutec, Minčol, Poludňový grúň, Grúň, Diery), Vodný svet a relaxačné centrum Terchovec v Terchovej (športová hala, tenis squash, bowling, biliard, plavecko-relaxačný bazén s dĺžkou 17,5 m, detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parná sauna, masáže), letné športové aktivity strediska Šport centrum Lučivná - 10 km, Párnické jazerá (rybolov) - 20 km, Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - 29 km, Vodný park Bešeňová - 57 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Gavurky-Terchová (lyžiarske stredisko vhodné pre začiatočníkov), Vrátna Free Time Zone - 6 km Šport centrum Lučivná - 10 km, Ski centrum Kozinec-Zázrivá - 10 km, Ski centrum Kuzmínovo-Dolný Kubín - 29 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 30 km, bežkárske trate - v okolí Terchovej, lyžiarsky svah pre deti (Terchová Biely Potok).

TURISTICKÉ ATRAKCIE: atrakcie rázovitej obce Terchová (Múzeum J. Jánošíka, Jánošíkove diery, Kostol sv. Cyrila a Metoda, oddychové centrum), rázovitá obec Zázrivá - 10 km, Budatínsky zámok - 25 km, hrad Strečno - 30 km, Oravský hrad - 35 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky