Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom a ubytovanie v Jezersku - A030

      
 


Poloha:   chata na prenájom v chatovej oblasti pri obci Jezersko (Belianske Tatry, Pieniny, Zamagurie).

Popis:   celoročné ubytovanie v chate pre 8 osôb (8 stálych lôžok). K dispozícii sú 3 izby, spoločenská miestnosť s balkónom, kuchyňa s jedálenským kútom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, samostatné WC, kamenná pivnica s krbom a malá herňa.

Chata je vykurovaná plynom. Súčasťou zariadenia chaty je bezplatný WiFi internet. Na priľahlom pozemku sa nachádza malý potôčik a jazierko.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: od 90,00 € / chata na noc, od počtu osôb.
  • zimná sezóna: od 70,00 € / chata na noc, od počtu osôb
  • mimosezóna: dohodou, od počtu osôb
  • Silvestrovský týždeň: 1232,00 € / chata na pobyt max. 7 nocí.
Rekreačný poplatok 0,35 € za osobu na deň.
Domáci miláčik povolený po dohode s majiteľom.

Interiér:
PRÍZEMIE: kamenná pivnica s krbom, malá herňa a samostatné WC.

1. PODLAŽIE: spoločenská miestnosť s balkónom (5 x 4 m, FTV/SAT, video, rádio s prehrávačom, gauč ), kuchyňa s jedálenským kútom (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

2. PODLAŽIE: jedna 2-lôžková a dve 3-lôžkové spálne. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, pergola s posedením, ohnisko s posedením. Parkovanie automobilov je zabezpečené pri objekte. Na pozemku sa nachádza jazierko a malý potôčik.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Jezersko:

LETO: turistické a cykloturistické trasy (Belianske Tatry, Pieniny, Vysoké Tatry), Sun Bachledová (bike park, crosscountry v krásnom prostredí Spišskej Magury, požičovňa bicyklov, vyhliadková veža, bobová dráha) - 2 km, priehrada Niedzica (Poľsko, prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 15 km, splav Dunajca (Červený Kláštor) - 18 km, Vyšné Ružbachy (Kúpele Vyšné Ružbachy, termálne kúpalisko, sauna, masáže wellness, termálne jazierko) - 32 km, Thermal Park Vrbov (prírodná geotermálna voda, 10 bazénov, camping, rybolov) - 35 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Bachledova - 2 km, Ski Park Eland Spišská Stará Ves - 12 km, Skipark Vyšné Ružbachy - 32 km, svah pre deti (Ski Bachledova)- 2 km, bežkárske trate - 2 km, miestne lyžiarske vleky v okolitých obciach (Jezersko, Spišské Hanušovce, Mlynčeky).

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Jezerské jazero - 2 km, Červený Kláštor (Múzeum Červený Kláštor, lávka cez rieku Dunajec) - 18 km. Belianska jaskyňa - 27 km, Kežmarok (Kežmarský hrad, drevený artikulárny kostol) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 300 m, reštaurácia 3 km, pohostinstvo 300 m, pošta 3 km, zastávka autobusu 2 km, vlak 20 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky