Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chalupe s bazénom pod Poľanou - A026

      
 


Poloha:   chalupa s letným bazénom na prenájom pod Poľanou pri usadlosti Blato neďaleko Detvy.

Popis:   celoročné ubytovanie v zrekonštruovanej chalupe pre 13 osôb (6 stálych lôžok + 7 prísteliek). K dispozícii je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, dve spálne, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, otvorená galéria v podkroví, kúpeľna s WC na prízemí a 2 x kúpeľňa s WC na 1. podlaží, sauna.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je LED-TV a spoločenské hry. Majiteľ chaty na požiadanie poskytne detskú postieľku.

Cenník ubytovania:
  • Letná sezóna (01.05 - 30.09): 18 € / osoba na noc, min. 3 noci, min. 8 osôb.
  • Zimná sezóna (01.10. - 30.04.): 12 € / osoba na noc, min. 2 noci, min. 8 osôb.
  • Vianoce a Veľká noc: dohodou, min. 3 noci
  • Silvestrovský pobyt: 300 € / objekt na noc, min. 4 noci, vrátane energií.
Deti do veku 3 roky bez nároku na lôžko sú ubytované ZADARMO.
Spotrebované energie sa platia samostatne.
Rekreačný poplatok obci 0,55 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik je povolený len po dohode za poplatok 5 € / na noc.
Drevo za poplatok 5 €. Sauna za poplatok 18 € neobmedzene na pobyt.
Vratná kaucia 150 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).
Použitie bazénu 10,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (1 x prístelka), kuchyňa s jedálenskou časťou (sklokeramická varná doska, varná kanvica, mikrovlnka, hrinakovač, toastovač, chladnička), kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC.

PODKROVIE: dve 3-lôžkové izby s prístelkou, každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, otvorená galéria (2 x rozkladací gauč ako prístelka pre 4 osoby).

Exteriér:   oplotený pozemok, zatrávnená predná časť pozemku, letný vonkajší bazén, zadná časť pozemku je momentálne v rekonštrukcii (výstavba altánku a polyfunkčného ihriska). Parkovanie automobilov pri chalupe aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti usadlosti Blato pod Poľanou neďaleko Detvy:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v okolí Poľany a Podpoľania (cyklookruh okolo Poľany, Jánošíkova skala, Drábovka, Bátovský balvan, Ľubietovský Vepor), v okruhu 500 metrov sa nachádzajú dve križovatky turistických chodníkov vedúce na najvyhľadávanejšie zaujímavosti regiónu (Malčekova skala, Melichova skala, Poľana, vodopád Bystrô a lezecká oblasť Kaľamárka), letné aktivity rekreačného strediska Košútka (lanový park, MTB Downhill, zjazd na kladke - ZippWire, požičovňa bicyklov, jazda na koni) - 9 km, Vodná nádrž Hriňová (prírodné kúpanie a rybolov) - 10 km, Hriňová (wellness, sauna, masáž, tenis) - 8 km, Detva (prírodné kúpalisko).

ZIMA: lyžiarske stredisko Skicentrum Košútka - 9 km, miestne lyžiarske vleky: Poľana nad Detvou-Hriňová - 10 km, Rekreačné stredisko Biele Vody - 15 km, Látky Kočanda - 17 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: prehliadka činností na farme pod Melichovou skalou (dojenie, asistencia pri výrobe mliečnych produktov, degustácia mliečnych výrobkov z kravského mlieka: mlieko, syr, údený tvaroh, jogurt, maslo), Chránená krajinná oblasť Poľana, Detva (Folklórne slávnosti pod Poľanou, Podpolianske múzeum Detva) - 9 km, rázovitá obec Čierny Balog (Čiernohronská železnica, Vydrovská dolina, Lesnícky skanzen) - 38 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A026 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2019 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky