Športcentrum Oščadnica

Lyžiarske stredisko Športcentrum Oščadnica je situované v strede obce Oščadnica. Rekreačné a športové vyžitie poskytuje počas zimnej i letnej rekreačnej sezóny.

Športcentrum Oščadnica je lyžiarske stredisko vhodné pre individuálnu, skupinovú ako aj rodinnú lyžovačku. Stredisko poskytuje možnosť usporiadania súkromných, firemných, školských alebo iných športových pretekov a rôznych športových podujatí. V prípade záujmu je možné zorganizovať lyžiarske preteky s kompletným zabezpečením, t.j. úprava svahu, slalomové bránky, časomiera, rozhodcovia, ceny a stupeň víťazov.

Počas zimnej sezóny sú k dispozícii dva lyžiarske vleky. Detský s dĺžkou cca 120 m je vhodný najmä pre deti, ale aj dospelých lyžiarov, ktorí sú úplnými začiatočníkmi. Lyžiarska zjazdovka s vlekom Tatrapoma PFP má dĺžku 500 m a prevýšenie 95 m. Táto zjazdovka je vhodná pre začiatočníkov a pokročilých lyžiarov.

V stredisku je vybudované zariadenie na technické zasnežovanie a osvetlenie zjazdoviek pre večerné lyžovanie. Zjazdové trate sú pravidelne upravované.

Prevádzková doba lyžiarskeho strediska je denne od 09:00 do 16:00. Od 16:00 do 20:00 je denne možnosť večerného lyžovania. V stredisku je priamo pri lyžiarskych vlekoch k dispozícii parkovisko pre osobné autá, požičovňa lyžiarskej výstroje, penzión s reštauráciou a sociálne zariadenia. Autobusy majú možnosť parkovať 100 m od strediska.

Lyžiarske stredisko Športcentrum Oščadnica
Lyžiarske stredisko Športcentrum Oščadnica

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922