Šport Centrum Lučivná

Lyžiarske stredisko Šport Centrum Lučivná je situované medzi obcami Párnica a Zázrivá v pohorí Malá Fatra. Lákadlom pre lyžiarov je najstrmšia zjazdovka na Slovensku s prevýšením až 504 metrov. Počas letného obdobia je stredisko prevádzkované ako centrum letných športových aktivít.

Lyžiarske zjazdové trate v celkovej dĺžke 3140 metrov sú určené pre všetky úrovne lyžiarov. Okrem najstrmšej zjazdovky najvyššej obtiažnosti sú k dispozícii aj zjazdové trate strednej a ľahkej náročnosti. Všetky zjazdovky sú pravidelne upravované. V prípade nedostatku prírodného snehu je 2100 metrov zjazdových tratí zasnežovaných technickým snehom.

V lyžiarskom stredisku Šport Centrum Lučivná je k dispozícii 2-sedačková lanovka a 6 lyžiarskych vlekov (vrátane detských) s celkovou prepravnou kapacitou 3535 osôb za hodinu.

Pre milovníkov atrakcií je pripravená dráha pre skicross, dráha pre snowtubing a snowrafting a dráha pre štvorkolky a snežné skútre.

Šport Centrum Lučivná je vybavené štandardnou infraštruktúrou. Návštevníci môžu využiť služby lyžiarskej škôlky, lyžiarskych inštruktorov, požičovne lyží a snowboardov. Samozrejmosťou je dostatočná ponuka stravovania a bezplatné parkovanie automobilov vo vzdialenosti 30 metrov do lyžiarskeho vleku.

Lyžiarske stredisko Šport Centrum Lučivná
Lyžiarske stredisko Šport Centrum Lučivná
SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922