Skicentrum Košútka

Lyžiarske stredisko Skicentrum Košútka je situované vo Vihorlatských vrchoch, približne 1,5 km od mesta Hriňová. Prístup automobilom je zabezpečený až do centra lyžiarskeho strediska.

Skicentrum Košútka je nové a moderné lyžiarske stredisko vhodné pre individuálnu, skupinovú ako aj rodinnú lyžovačku. Nachádzajú sa tu lyžiarske trate pre zdatných aj rekreačných lyžiarov a snowboardistov. Zjazdovky sú v prípade nedostatku prírodného snehu zasnežované technickým snehom. Samozrejmosťou je každodenná úprava zjazdoviek.

V lyžiarsom stredisku Skicentrum Košútka sú k dispozícii tri lyžiarske vleky s celkovou prepravnou kapacitou 1700 osôb za hodinu. Zjazdové trate sú orientované severovýchodne, čo prispieva k optimálnym snehovým podmienkam.

V stredisku je zabezpečený komplexný rozsah služieb vrátane ubytovania a stravovania v novootvorenom penzióne Košútka. K dispozícii je požičovňa lyží a snowboardov, lyžiarska a snowboardová škola ako aj možnosť večerného lyžovania na zjazdovke s dĺžkou 906 m. V stredisku je zabezpečená horská služba.

Lyžiarske stredisko Skicentrum Košútka
Lyžiarske stredisko Skicentrum Košútka

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922