Ski Park Kubínska hoľa

Lyžiarske stredisko SKI PARK Kubínska hoľa sa nachádza približne 7 km od centra okresného mesta Dolný Kubín v regióne Orava. Situované je na južných svahoch pohoria Oravská Magura s výhľadom na okolité pohoria Nízke a Západné Tatry, Malú Fatru a Chočské vrchy.

SKI PARK Kubínska hoľa sa profiluje ako rodinné lyžiarske stredisko s možnosťou zábavy pre celú rodinu, od free-ride lyžiarskych tratí, cez pretekárske zjazdovky až po detskú lyžiarsku škôlku. V rámci Slovenska je to jedno z najvyhľadávanejších a najviac navštevovaných lyžiarskych stredísk s plným rozsahom služieb.

V lyžiarskom stredisku SKI PARK Kubínska hoľa je k dispozícii 9 zjazdových tratí v celkovej dĺžke 14 km. Všetky zjazdové trate sú pravidelne upravované. V prípade nedostatku prírodného snehu je 10 km zjazdoviek zasnežovaných technickým snehom. Pre milovníkov bežeckého lyžovanie je pripravených viac ako 10 km upravovaných bežeckých tratí.

V stredisku sú prevádzkované dve 4-sedačkové lanovky a 8 vlekov. Celková prepravná kapacita je 9000 osôb za hodinu.

Pre snowboardových nadšencov je pripravený snowboardový park so samostatným vlekom. Snowboardový park je bezpečne oddelený od lyžiarskych zjazdoviek a obsahuje rôzne prekážky a skoky s výškou 2 až 15 m. Je vhodný aj pre milovníkov free-style lyžovania a extrémneho snowboardingu.

SKI PARK Kubínska hoľa je lyžiarske stredisko s kompletnou infraštruktúrou. Pre návtevníkov sú k dispozícii bufety, reštaurácie, ski servis, požičovňa lyžiarskeho výstroja a lyžiarska škola. V stredisku sa pravidelne organizujú rôzne podujatia a marketingové aktivity rôznych spoločností.

Lyžiarske stredisko Ski Park Kubínska hoľa
Lyžiarske stredisko Ski Park Kubínska hoľa
SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922