Ski Opalisko

Lyžiarske stredisko Ski Opalisko-Závažná Poruba je situované za obcou Závažná Poruba na úpätí vyhliadkového vrcholu Poludnica. Lyžiarske stredisko je vzdialené cca 5 km od centra mesta Liptovský Mikuláš.

Stredisko je vhodné pre rodinnú lyžovačku, nachádzajú sa tu lyžiarske trate pre zdatných aj rekreačných lyžiarov. Zvláštna pozornosť je venovaná detským lyžiarom. V prípade nedostatku prírodného snehu sú zjazdovky umelo zasnežované. Samozrejmosťou je každodenná úprava zjazdových tratí.

V stredisku Ski Opalisko-Závažná Poruba je k dispozícii sedačková lanovka a štyri lyžiarske vleky s celkovou prepravnou kapacitou 3400 osôb za hodinu. Špecifikom tohto lyžiarskehjo strediska je 30 km upravovaných bežkárskych tratí.

Stredisko ponúka komplexný rozsah služieb vrátane večerného lyžovania, Ski bufet priamo na svahu s rýchlym občerstvením a ponukou teplých i studených nápojov, služby požičovne lyžiarskeho výstroja či inštruktora lyžovania a snowboardingu. Samozrejmosťou je bezplatné parkovisko. V stredisku je zabezpečená non-stop horská služba.

Lyžiarske stredisko Ski Opalisko – Závažná Poruba
SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922