Ski Makov

Lyžiarske stredisko Ski Makov sa nachádza v obci Makov (pohorie Javorníky), v okrese Čadca na Kysuciach. Ski Makov sa profiluje ako rodinné lyžiarske stredisko a vyhľadávajú ho najmä rodiny s deťmi.

Lyžiarske zjazdovky v celkovej dĺžke 6050 metrov sú ľahkej a strednej náročnosti. Vzhľadom na ich šírku umožňujú bezpečnú lyžovačku pre všetky úrovne lyžiarov. Zjazdovky sú pravidelne upravované a v prípade nedostatku prírodného snehu sú vybrané lyžiarske trate zasnežované technickým snehom. Večerné lyžovanie je organizované na zjazdovke s dĺžkou 1200 metrov.

V Lyžiarskom stredisku Ski Makov sú k dispozícii 4 lyžiarske vleky s celkovou prepravnou kapacitou 2850 osôb za hodinu.

Stredisko je kompletne vybavené štandardnou infraštruktúrou. Lyžiari majú k dispozícii bufet pri vlekoch s možnosťou vonkajšieho aj vnútorného posedenia, bufet v hornej stanici vleku s výhľadom na Javorníky a Kysucké Beskydy, detský SKIFUN park a snowtubing. Samozrejmosťou je požičovňa lyží a snowboardov a skiservis.

Lyžiarske stredisko má bezproblémový prístup autom. Parkovanie je zabezpečené na bezplatnom parkovisku, priamo pri vlekoch.

Lyžiarske stredisko Ski Makov
Lyžiarske stredisko Ski Makov
SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922