Ski Lopušná dolina

Lyžiarske stredisko Ski Lopušná dolina je situované v blízkosti Vysokých Tatier, 2 km od mesta Svit a 11 km od Popradu. Výhodná poloha v blízkosti Vysokých Tatier a mesta Poprad s jeho infraštruktúrou robí z lyžiarskeho strediska Skichem Lopušná dolina vyhľadávanú destináciu. Od sezóny 2006/2007 sa tri lyžiarske strediská Skichem Lopušná dolina, Skitatry Lopušná dolina a Snowpark Lučivná dohodli na vybudovaní spoločného pokladničného a kontrolného systému čím umožnili návštevníkom týchto lyžiarskych stredísk využívať spoločené prepravné lístky.

Lyžiarske stredisko Ski Lopušná dolina je vyhľadávané začínajúcimi ale aj pokročilými lyžiarmi. K dispozícii je 5 lyžiarskych vlekov s celkovou prepravnou kapacitou 2600 osôb za hodinu a 4 lyžiarske zjazdovky s celkovou dĺžkou 1870 m vrátane dvoch detských zjazdoviek. Zjazdovky sú mechanicky upravované a v prípade potreby zasnežované technickým snehom. V stredisku je k dispozícii U rampa pre snowboardistov vrátane pripravených terénnych prekážok.

Lyžiarske stredisko Ski Lopušná dolina ponúka komplexný rozsah služieb vrátane večerného lyžovania. Samozrejmosťou je parkovanie automobilov pri svahu, rýchle občerstvenie v bufetoch, reštaurácia, lyžiarska škola, skiservis a požičovňa lyžiarskej výstroje.

Pre návštevníkov strediska je pripravené bezplatné parkovanie priamo v areáli strediska, bufet, reštaurácia, lyžiarska škola a skiservis.

Lyžiarske stredisko Ski Lopušná dolina
Lyžiarske stredisko Ski Lopušná dolina
SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922