Ski Krahule

Lyžiarske stredisko Ski Krahule je situované na okraji obce Krahule v okrese Žiar nad Hronom. Zjazdové trate sú umiestnené na južných svahoch Kremnických vrchov, čo zabezpečuje maximálne využitie slnečných lúčov a vytvára príjemnú atmosféru v lyžiarskom stredisku.

Ski Krahule je stredisko rodinného typu, vhodné najmä pre skupinovú a rodinnú lyžovačku. K dispozícii sú zjazdovky strednej a ľahkej náročnosti v celkovej dĺžke takmer 3 km, ktoré sú dvakrát denne upravované. Dve najnavštevovanejšie lyžiarske zjazdovky sú v prípade nedostatku prírodného snehu technicky zasnežované. Samozrejmosťou je včerné lyžovanie na umelo osvetlených zjazdových tratiach. Detský lanový vlek je prevádzkovaný bezplatne.

Pre návštevníkov lyžiarskeho strediska sú počas slnečných dní na hornej stanici lanovky k dispozícii opaľovacie lehátka. Priamo v lyžiarskom stredisku sa nachádza penzión Stred Európy s dostatočnou kapacitou ubytovania. Stravovanie je možné v reštaurácii, kolibe s terasou na svahu a v ďalšej kolibe pri údolnej stanici štvorsedačky. Bezplatné parkovanie je zabezpečené prostredníctvom veľkokapacitných parkovísk.

Prevádzková doba lyžiarskeho strediska Ski Krahule je denne od 09:00 do 16:00 večerné lyžovanie je organizované na hlavnej zjazdovke od 17:30 do 20:30.

Lyžiarske stredisko Ski Karhule
Lyžiarske stredisko Ski Karhule

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922