Ski Bachledova

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova (BACHLEDKA Ski & Sun) sa nachádza na hrebeni Spišskej Magury s výhľadom na panorámu Belianskych Tatier, približne 30 km východne od Popradu. Je to lyžiarske stredisko, ktoré je vhodné pre rodiny s deťmi ako aj pre vyznavačov náročnej lyžovačky a freeeridového lyžovania. Unikátnosť Ski Bachledova je v tom, že umožňuje lyžovať v troch dolinách a keďze BACHLEDKA Ski & Sun je členom skupiny TatrySki, pri kúpe skipasu na dva a viac dní je možné lyžovať v deviatich lyžiarskych strediskách na slovenskej ako aj poľskej strane.

V Ski Bachledova sú lyžiarom k dispozícii dve sedačkové lanovky, 5 lyžiarskych vlekov, 10 zjazdoviek rôznej technickej náročnosti a 20 km bežkárskych tratí. Lyžiarske zjazdovky sú pravidelne upravované a v prípade nedostatku prírodného snehu majú niektoré z nich možnosť umelého zasnežovania. V stredisku je dostupná kompletná infraštruktúra ako bufety, reštaurácia, požičovňa lyžiarskeho výstroja, ski servis a škola lyžovania. Pre návštevníkov je k dispozícii bezplatné parkovanie a z Popradu, Kežmarku a Vysokých Tatier premáva skibus. Skibus zo Ždiaru a Jezerska premáva bezplatne. Pre rodiny s deťmi je určený detský rozprávkový svet s tubingovou dráhou, klzisko s umelým osvetlením, snowrafting alebo rodinná súťaž na meranej slalomovej dráhe.

Prístup do lyžiarskeho strediska Ski Bachledova je z troch strán: z Jezerska alebo Tatranskej Kotliny, Ždiaru alebo Malej Frankovej.

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova
Lyžiarske stredisko Ski Bachledova
SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922