Fun Park Žiarce

Lyžiarske stredisko Fun Park Žiarce-Pavčina Lehota sa nachádza na severne orientovaných svahoch Nízkych Tatier na začiatku Demänovskej doliny, neďaleko okresného mesta Liptovský Mikuláš.

Fun Park Žiarce-Pavčina Lehota je lokálne lyžiarske stredisko rodinného typu vhodné pre začiatočníkov ale aj pokročilých lyžiarov. Vzhľadom na ceny lyžiarskych lístkov je vysoko konkurenčné oveľa známejším lyžiarskym strediskám nachádzajúcim sa v okolí, pričom jeho umiestnenie v blízkosti Demänovskej doliny poskytuje možnosť využiť služby a atrakcie najväčšieho a najznámejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku.

Aj napriek priaznivej cene lyžiarskych lístkov, návštevníci lyžiarskeho strediska Fun Park Žiarce-Pavčina Lehota dostanú za svoje peniaze služby na vysokej úrovni. K dispozícii sú tu 4 lyžiarske vleky s celkovou prepravnou kapacitou 2345 osôb za hodinu. Zjazdové trate sú mechanicky upravované a sú ľahkej a strednej obtiažnosti. Ich celková dĺžka dosahuje 1860 metrov. Najdlhšia zjazdovka má 600 metrov a prevýšenie 140 metrov. V prípade nedostatku prírodného snehu su vybrané trate umelo zasnežované. Okrem lyžiarskych možností je v stredisku možnosť vyskúšať snowtubing. Pre vyznávačov bežeckého lyžovania sú pripravené dva bežkárske okruhy s dĺžkami 2 a 5 km.

Fun Park Žiarce-Pavčina Lehota je vybavené bežnou infraštruktúrou. Okrem vynikajúcej dostupnosti je k dispozícii bezplatné parkovisko s dostatočnou kapacitou, večerné lyžovanie, lyžiarska škola, požičovňa lyžiarskej výstroje a samozrejme bufet s občerstvením.

V letnom období je v stredisku prevádzkovaná horská bobová dráha.

Lyžiarske stredisko Fun Park Žiarce
SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922