Dovolenka na Slovensku

Rozhodli ste sa že strávite dovolenku na Slovensku? Chcete si prenajať chatu či chalupu? Ste na správnom mieste. Nájdete tu výber slovenských chát a chalúp z ponuky portálu SlovenskaDovolenka.sk v rôznych oblastiach Slovenska. Z obrovskej ponuky slovenských rekreačných nehnuteľností Vám ponúkame výber chát, chalúp a dreveníc s prihliadnutím na kvalitu ubytovania a cenu prenájmu.

Výber vhodnej chaty môžete začať na hlavnej stránke slovenskadovolenka.sk, kde je ubytovanie rozdelené podľa typu rekreačnej nehnuteľnosti (chaty, chalupy, drevenice, rekreačné domy, apartmány a ubytovanie v súkromí).

Pripravili sme pre Vás špecializované rubriky. V rubrike Lacné chaty nájdete ubytovanie s maximálnym prihliadnutím na cenu prenájmu, pričom sú dodržané všeobecne požadované ubytovacie štandardy. Ak chcete stráviť dovolenku s možnosťou kúpania, rybolovu, alebo člnkovania, odporúčame Vám navštívíť stránku zameranú na Chaty pri vode. Sú tam uvedené chaty nachádzajúce sa v blízkosti termálnych kúpalísk, aquaparkov, priehrad a iných vodných plôch. Ďalšia špecializovaná rubrika je nazvaná Chaty na víkend, kde vyberáme chaty ako náš typ pre strávenie víkendovej dovolenky na Slovensku. Okrem toho sú dostupné rubriky Chaty na lyžovačku, Chaty pre skupiny, Chaty na Silvestra, Chaty s bazénom ako aj Chaty pre rybárov.

Ak ste sa rozhodli využiť naše sužby a vybrali ste si vhodné ubytovanie, vypíšte prosím objednávkový formulár, ktorý je súčasžou prezentácie každého ubytovacieho zariadenia. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Kontaktné informácie su dostupné na stránke KONTAKT.

Ak je Vami vybraná chata obsadená, zvyčajne sme schopní ponúknuť Vám iný vyhovujúci objekt. Ak nemáte presne určenú lokalitu v ktorej chcete stráviť dovolenku, vieme Vám pripraviť ponuku dostupných chát, chalúp a dreveníc.

Sme informovaní o prenájmoch „na poslednú chvíľu“ čím je vytvorený priestor poskytnúť službu klientovi, ktorý nemá možnosť zaobstarať si vhodné ubytovanie vlastnými silami (typickým príkladom sú pobyty počas hlavných dovolenkových sezón a silvestrovského týždňa).

Veríme, že dovolenku na Slovensku v prenajatej chate alebo chalupe z ponuky Agentúry Holidayreal si užijete podľa Vašich predstáv.

Team portálu SlovenskaDovolenka.sk

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922