Agentúra HolidayREAL

Predstavujeme Vám Agentúru HolidayREAL

Agentúra HolidayREAL vznikla 1.1.2007 ako fyzická osoba Ing. Vratislav Piovarči – HOLIDAYREAL. Postupným vývojom sa k 1.3.2008 transformovala na fyzickú osobu Lenka Piovarčiová – HOLIDAYREAL a následne k 1.1.2013 na obchodnú spoločnosť HolidayREAL, s.r.o. so sídlom Pekárska 8369/23 v Trnave, zapísanú v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, pod vložkou číslo 30007/T (overte si nás v obchodnom registri).

Po celý čas je hlavnou činnosťou Agentúry HolidayREAL tzv. realitná živnosť, t.j. „Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností“ so zameraním na rekreačné nehnuteľnosti. Venujeme sa najmä sprostredkovaniu nájmu chát, chalúp a dreveníc. Pre našich klientov zabezpečujeme tiež reklamné, propagačné a inzertné činnosti.

Pri práci vychádzame zo skúseností s prenájmom vlastných rekreačných nehnuteľností. To je hlavný dôvod prečo si dovolíme tvrdiť, že poznáme a rozumieme potrebám našich Zákazníkov, pričom pod pojmom Zákazník rozumieme záujemcov o prenájom ako aj majiteľov chát, chalúp a iných rekreačných nehnuteľností.

Snažíme sa v maximálnej možnej miere využívať výdobytky modernej techniky a preto našu činnosť organizujeme prevažne prostredníctvom Internetu, čo sa odráža na cenách našich služieb. Veríme, že možnosť výberu chaty či chalupy z pohodlia domova Vás osloví a užijete si nezabudnuteľnú dovolenku na Slovensku za skvelú cenu.

Team Agentúry HolidayREAL

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2022
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922