Termálny bazén Trenčianske Teplice

Termálny bazén Grand v Trenčianskych Tepliciach je súčasťou spoločnosti Kúpele Trenčianske Teplice. Je to vonkajší bazén plnený termálnou vodou s teplotou 28 až 31 stupňov Celzia. Určený je pre kúpeľných hostí ako aj obyvateľov a návštevníkov mesta Trenčianske Teplice.

Jedná sa o viacúčelový celonerezový bazén s dĺžkou 25 metrov, šírkou 10 metrov a hĺbkou 1,5 metra. Rozdelený je na tri plavecké dráhy a oddychovú zónu. Jeho súčasťou je aj relaxačný bazén kruhového prirezu s priemerom 8 metrov po obvode ktorého je vytvorená atrakcia „divoká rieka“. Pre zvýšenie pohody a relaxačných účinkov je bazén vybavený vzduchovými lôžkami, vírivkami, sedadlami s hydromasážnymi tryskami a širokými i bodovými chrličmi vody.

Termálny bazén Grand umožňuje celoročné kúpanie v termálnej vode za každého počasia. V letnom období sú v areáli po obvode bazéna umiestnené lehátka na opaľovanie. Termálny bazén Grand je otvorený denne od 10:00 do 19:00. Vstupenky je možné zakúpiť v budove Rehabilitačného bazéna na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach.

Termálny bazén Trenčianske Teplice
Termálny bazén Trenčianske Teplice
SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922