AquaRelax Dolný Kubín

Aquapark AquaRelax Dolný Kubín je relaxačné a kúpeľno-rekreačné centrum nachádzajúce sa v centre okresného mesta Dolný Kubín na Orave. Situované je v blízkosti lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska hoľa.

Dominantou Aquaparku AquaRelax Dolný Kubín je Vodný svet s tobogánmi, divokou riekou, hojdacím zálivom, bublinkovačmi, masážnymi sprchami, tryskami, vírivkami a výhrevnými lavicami. Pod presklenou pyramídou je k dispozícii relaxačná terasa s viac ako 200 lekátkami. Zaujímavosťou je celoročne otvorený 25 metrov dlhý plavecký nerezový bazén. V tomto bazéne, ktorý je jediný svojho druhu na Slovensku, je voda s teplotou 27 stupňov Celzia.

Súčasťou aquaparku je fínska sauna, masážne centrum a fitness centrum. V budove aquaparku sa nachádza aj reštaurácia s ponukou denného menu za priaznivé ceny. V letnom období je možné posedenie na terase.

Pre deti je počas letnej sezóny k dispozícii Funpark s detským rajom v podobe nafukovacej atrakcie „Jaskyňa Pirátov“, šmýkalka krokodíl, skákací hrad, bedmintonové a volejbalové ihriská.

Aquapark AquaRelax Dolný Kubín je otvorený celoročne, zvyčajne od 10:00 do 22:00.

AquaRelax Dolný Kubín
AquaRelax Dolný Kubín

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2021
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922