A289 – chata v Bachledovej doline pri lyžiarskom stredisku

Poloha:   chata na prenájom a nadštandardné ubytovanie v Bachledovej doline iba 30 metrov od lanovky lyžiarskeho strediska Ski Bachledova.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej nadštandardne zariadenej chate pre 12 osôb (6 stálych lôžok + 6 prísteliek). K dispozícii je obývacia hala prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, tri samostatné izby s vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňa s rohovou vaňou a WC.

Chata je vykurovaná radiátormi, dokurovanie je zabezpečené krbom s prieduchmi do všetkých izieb a sociálnych zariadení. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia chaty je WiFi prepojenie na internet, SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 220,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 240,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: od 180,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Domáci štvornohý miláčik (malá rasa) je povolený po dohode s majiteľom za poplatok

Drevo do krbu: 5,00 € na noc, detská postieľka 7,00 €
Majiteľ požaduje kauciu 200 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).
Pri požiadavke na vykurovanie v nevykurovacom období a v mimosezónnom období je účtovaný poplatok 10 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: Obývacia hala s kuchynskou a jedálenskou časťou (rohový presklený krb, SAT-FTV, jedálenský stôl pre 10 osôb, rozťahovacia sedačka, elektrický sporák, chladnička, mraznička, mikrovlnka, varná kanvica), chodba so vstavanou skriňou a kúpeľňa s rohovou vaňou a WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba so sociálnym zariadením (2 x lôžko, prístelka, kúpeľňa s vaňou a WC), 2-lôžková izba so sociálnym zariadením (2 x lôžko,2x prístelka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC), 2-lôžková izba so sociálnym zariadením (2 x lôžko, rozťahovacia sedačka pre 2 osoby, prístelka, kúpeľňa s rohovou vaňou, veľkým umývadlom a WC). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo, terasa, gril, záhradný nábytok. Parkovanie osobných automobilov pri chate. Parkovisko je ohradené rampou a osadené bezpečnostnými kamerami.

Infraštruktúra:   obchod 3 km, reštaurácia 30 m, pošta 3 km, autobus 200 m, vlak (Poprad) 30 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922