A288 – chata v rekreačnom stredisku Krpáčovo na Horehroní

Poloha:   chata na prenájom v rekreačnom stredisku Krpáčovo (Krpáčovo) a ubytovanie v kľudnom horskom prostredí na južnej strane Nízkych Tatier v blízkosti vodnej nádrže Krpáčovo a lyžiarskeho strediska Ski areál Krpáčovo. Chata je situovaná na okraji lesa v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže Krpáčovo.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 10 osôb (8 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, 4 izby, kompletne zariadená kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Chata má eletrické vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené krbovými kachľami na pevné palivo v spoločenskej miestnosti. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia chaty je SAT-FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc bez spotrebovanej el. energie:

  • letná (nevykurovacia) sezóna: 100 € / chata na noc
  • zimná (vykurovacia) sezóna: od 120 € / chata na noc
  • Vianočný pobyt: dohodou
  • Silvestrovský týždeň: 1100 € / chata na 5 nocí.

Domáci štvornohý miláčik (iba malá rasa) povolený za poplatok 3,00 € na deň.

Spotreba el. energie : 0,17 EUR/kwh.

Wifi : 3 EUR/deň.
Rekreačný poplatok obci 0,70 € za osobu na deň.
Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:    spoločenská miestnosť (krbové kachle, sedacia súprava, SAT-FTV), kuchyňa s jedálenskou časťou (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenský stôl), 4 x 2-lôžková spálňa (možnosť 2 x prístelka, detská postieľka), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   terasa, záhradné posedenie, hojdačka, ohnisko, gril, kotlík na guláš. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri chate.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922