A284 – chata v Jánskej doline pri Liptovskom Jáne

Poloha:   chata na prenájom v chatovej oblasti v Jánskej doline pri obci Liptovský Ján na Liptove v Nízkych Tatrách. Chata je situovaná v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska Ski Javorovica-Jánska dolina.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenej chate (drevenici) pre 8 osôb (7 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, kompletne zariadená kuchynská časť, 2 izby, kúpeľňa s WC a samostatné WC.

Chata je vykurovaná krbom, dokurovanie zabezpečujú elektrické radiátory. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV a DVD prehrávač. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 100,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 100,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 80,00 € / chalupa na noc
  • Veľká noc a Vianoce: dohodou
  • krátkodobé ubytovanie (2 až 4 noci): 120,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
PRÍZEMIE: veľká spoločenská miestnosť s krbovými kachlami (SAT-FTV, DVD prehrávač, rozkladacia pohovka), kuchynská časť (elektrická štvorplatnička, eletrická rúra, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou, ponorný mixér, hriankovač), kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a WC.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko), 4-lôžková izba (2 x manželské lôžko), samostatné WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo v blízkosti lesa, terasa, záhradný gril s roštom na opekanie. Parkovanie pre 2 osobné automobily pri chate i v zimnom období (majiteľ chaty odporúča snehové reťaze).

Infraštruktúra:   obchod 15 min pešej chôdze, reštaurácia 5 minút jazdy autom, pošta 3 km, autobus 3 km, vlak (Liptovský Mikuláš) 7 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922