A283 – drevenica s bazénom pri obci Makov na Kysuciach

Poloha:   drevenica s vonkajším letným bazénom na okraji lesa na kopaniciach pri obci Makov na Kysuciach.

Popis:   celoročné ubytovanie dvojpodlažnej drevenici s vonkajším letným bazénom pre 13 osôb (12 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchynskou časťou, 3 izby, kúpeľňa a sauna s vírivkou.

Drevenica je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti, dokurovanie zabezpečujú elektrické radiátory. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (el. bojler 80 litrov). Súčasťou zariadenia drevenice je SAT-FTV, rádio, CD prehrávač, práčka, stolný fotbal a pinpongový stôl.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc:

  • letná sezóna: 110,00 € / drevenica na noc
  • zimná sezóna: 110,00 € / drevenica na noc
  • mimosezóna: 110,00 € / drevenica na noc
  • Silvestrovský týždeň: 220,00 € / drevenica na noc

Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 4,00 € na deň.
Spotrebovaná elektrická energia a drevo sa platia samostatne.
Rekreačný poplatok obci 0,66 € za osobu na deň.
Použitie vírivky 20,00 € na deň.
Použitie sauny 10,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenká miestnosť prepojená s kuchynskou časťou (1 x prístelka na prípecku, teplovzdušný krb, kuchynský stôl, elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, mraznička, špajza), kúpeľňa s vaňou a WC, sauna, vírivka, 2 x terasa.

1. PODLAŽIE: 5-lôžková izba (2 x manželské lôžko, 1 x samostatné lôžko), 4-lôžková izba (2 x manželské lôžko), 3-lôžková izba (1 x manželské lôžko, 1 x samostatné lôžko). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo s dvorom, vonkajší letný bazén, pergola s posedením, záhradný gril, ohnisko s posedením. Parkovanie pre 10 osobných automobilov pri drevenici. Pri väčšom množstve snehu je parkovanie zabezpečené vo vzdialenosti 500 m od drevenice (snehové reťaze nutné).

Infraštruktúra:   obchod 7 km, reštaurácia 7 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922