A278 – chalupa v Belej v Malej Fatre pri Terchovej

Poloha:   chalupa na okraji obce Belá v Malej Fatre, iba 7 km od rázovitej obce Terchová.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 18 osôb (12 stálych lôžok + 6 prísteliek). K dispozícii sú dva samostatné apartmány: apartmán na prízemí chalupy pre 10 osôb a apartmán v podkroví pre 8 osôb. Apartmány majú samostatné vchody. Chalupu je možné prenajať ako celok alebo aj po apartmánoch.

Chalupa je vykurovaná teplovzdušným krbom s rozvodmi teplého vzduchu, dokurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyniach i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV a prípojka na internet.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc:

  • letná sezóna: 9,00 € / osoba na noc, resp. 180,00 € / chalupa na noc
  • zimná sezóna: 10,00 € / osoba na noc, resp. 200,00 € / chalupa na noc
  • mimosezóna: 9,00 € / osoba na noc, resp. 160,00 € / chalupa na noc
  • Silvestrovský týždeň: 18,00 € / osoba na noc

Vo vykurovacom období je spoplatnená spotrebovaná elektrická energia.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 1,50 € na deň.

Interiér:
APARTMÁN NA PRÍZEMÍ (8 stálych lôžok + 2 prístelky): dve samostatné bunky predelené spoločenskou miestnosťou s teplovzdušným krbom (rozťahovací gauč ako prístelka pre 2 osoby). Každá bunka obsahuje dve 2-lôžkové izby (manželské lôžko), kompletne zariadenú kuchyňu (el. sporák, indukčný varič, el. rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička) a kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

APARTMÁN V PODKROVÍ (4 stále lôžka + 4 prístelky): spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchynskou časťou (4 x prístelka, indukčný varič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička), spálňa (4 x lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schody do podkrovia sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, záhradný altánok s krbom, hojdačka, pieskovisko, kotlina na guláš. Parkovanie pre 4 osobné automobily pri chalupe aj v zimnom období.

Infraštruktúra:   obchod 50 m, reštaurácia 200 m, pošta 100 m, autobus 100 m.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922