A275 – apartmán a štúdio v Apartmánovom dome Fatrapark 2 Hrabovo

Poloha:   Apartmán a štúdio v Apartmánovom dome Fatrapark 2 v Hrabovskej doline pri Ružomberku na Liptove, iba 50 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok.

Popis:   celoročné ubytovanie v 2-izbovom apartmáne pre 8 osôb (4 stále lôžka + 4 prístelky) a 1-izbovom štúdiu pre 3 osoby (2 stále lôžka + 1 prístelka). Každá ubytovacia jednotka má samostatnú kúpeľnu so sprchovým kútom a toaletou, plne vybavenú kuchynku a vlastný balkón. Po dohode s majiteľom je možné objednať si aj apartmán iného dispozičného riešenia.

Apartmán aj štúdio sú kompletne zariadené, k dispozícii je SAT-FTV a WiFi pripojenie na internet. Ubytovacie jednotky majú centrálne podlahové vykurovanie.

Cenník ubytovania: dohodou

Interiér:
APARTMÁN: obývacia izba (2 x rozkladací gauč ako 4 stále lôžka, 2 x prístelka, kompletne zariadený kuchynský kút s jedálenským stolom, SAT-FTV), 2-lôžková izba (manželské lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 2 x balkón.

ŠTÚDIO: obývacia izba (1 x manželské lôžko, 1 x prístelka, kompletne zariadený kuchynský kút s jedálenským stolom, SAT-FTV), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 1 x balkón.

Exteriér:   24 hodinová recepcia, reštaurácia, masáže a terapeutické procedúry, spoločenské priestory, detský kútik, biliardový stôl, terč na šípky a stolný futbal. Možnosť opekania, grilovania a varenia gulášu, potôčik, detský kútik a detská hojdačka.

Ku každej ubytovacej jednotke prislúcha jedno parkovacie miesto na monitorovanom parkovisku.

Infraštruktúra:   obchod 1 km, reštaurácia – v apartmánovom dome Fatrapark 2, pošta 3 km, vlak (Ružomberok) 4 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922