A266 – chata v rekreačnom stredisku Ski Park Ružomberok Malinô-Brdo

Poloha:   chata priamo v rekreačnom stredisku Ski Park Ružomberok Malinô-Brdo. Chata je situovaná na okraji lesa s priamym výhľadom na lyžiarske stredisko a les.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 7 osôb (5 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 2 izby, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC a terasa.

Chata je vykurovaná krbom v spoločenskej miestnosti, kúpeľňa má elektrické vykurovanie. Na chate je dostupná teplá aj studená pitná voda (el. bojler 50 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je WiFi pripojenie na internet, FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • AKCIA: 7 nocí ubytovania za cenu 6
  • letná sezóna: dohodou
  • zimná sezóna: dohodou
  • mimosezóna: dohodou
  • Veľká noc: dohodou
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Domáci štvornohý miláčik je povolený ZADARMO v cene ubytovania.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (rozťahovacia sedačka ako prístelka pre dve osoby, jedálenský stôl), kuchyňa (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko), terasa. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok, kotlík na varenie gulášu a vonkajšia hojdačka. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri chate. V zimnom období pri väčšom množstve snehu je parkovanie zabezpečené pre 2 osobné automobily. Majiteľ chaty odporúča v zimnom období snehové reťaze.

Infraštruktúra:   reštaurácia 50 m, obchod 5 km, pohostinstvo 50 m, pošta 5 km, zastávka autobusu (Hrabovo) 3 km, vlak (Ružomberok) 6 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922