A253 – chata v starej chatovej osade obce Vojka nad Dunajom

Poloha:   chata na prenájom v starej chatovej osade obce Vojka nad Dunajom, iba 200 metrov od Vojčianskeho jazera.

Popis:   celoročné ubytovanie v jednopodlažnej murovanej chate pre 6 osôb (5 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchynskou a jedálenskou časťou, 2 izby a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná modernými kachľami na pevné palivo v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 80 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 100,00 € / objekt na noc, min.3 noci

Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je 5.

Interiér:   spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou (rozkladacia sedačka ako prístelka pre 1 osobu, kachľová pec, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, kávovar, chladnička, jedálenský stôl), 3-lôžková izba (3 x samostatné lôžko), 2-lôžková izba , kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, prestrešené záhradné posedenie, altánok, gril, ohnisko, hojdačka. Parkovanie osobných automobilov pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Vojka nad Dunajom:

LETO: jazero Vojka (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie), Dunajská cyklistická cesta (cykloturistia a kolieskové korčule), kompa vo Vojke, Šulianske jazero (prírodné kúpanie, rybolov) – 2 km, rybolov (jazero Vojka, Šulianske jazero, okolité ramená Dunaja), golfové ihrisko (Golf Resort Báč) – 3 km, potápanie v neďalekých jazerách, Thermalpark Dunajská Streda – 12 km, Termálne kúpalisko Gabčíkovo – 20 km.

Infraštruktúra:   obchod 200 m, reštaurácia 300 m, pošta 200 m, autobus 200 m.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922